Dešimtąjį Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos turą užbaigė „Nevėžio“ ir Kazlų Rūdos „Šilo“ komandų dvikova Kėdainiuose. Deja, kėdainiečiams rungtynės susiklostė nesėkmingai – svečiai pergalę išsivežė rezultatu 0:2.

„Nevėžis“ visą rungtynių laiką ieškojo ginklų prieš lyderius, tačiau taip jų ir nesurado.

Pirmajame kėlinyje „Nevėžis“ gana pavojingai atakavo „Šilo“ vartus, bet svečių vartininko taip ir nepavyko šeimininkams nuginkluoti. Artėjant kėlinio pabaigai „Šilo“ surengta kontrataka baigėsi taikliu E. Grigaičio smūgiu.

Antrojo kėlinio pradžioje Kazlų Rūdos futbolininkai pasižymėjo darsyk. „Nevėžis“ bandė atsitiesti ir artėjant rungtynėms į pabaigą sukūrė keletą pavojingų momentų prie svečių vartų, tačiau „Šilo“ gynėjai žaidė be klaidų.

Po rungtynių „Nevėžio“ strategas Vitalijus Stankevičius sakė, kad jo auklėtiniams koją pakišo įtemptas grafikas: „Pirmąjį kėlinį žaidėme gana neblogai, turėjome keletą progų pasižymėti, bet to neišnaudojome. Varžovai sužaidė geriau. Mūsų vyrai yra pavargę, nes praėjusią savaitę turėjo daug varžybų. Mums trūko šviežumo, energijos ir užsidegimo.“

Po šios nesėkmės Kėdainių vienuolikė nukrito į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą šešiolikos komandų rikiuotėje. „Šilas“ įsitvirtino lyderių pozicijoje.