„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate „Nevėžio“ ekipa išvykoje 85:79 (31:14, 13:21, 14:20, 17:24) įveikė „Vytauto“ krepšininkus.

kamuolys kase Abi ekipos susitikimą pradėjo labiau telkdamos dėmesį į puolimą, o ne į gynybą ir sužaidus pusę pirmojo kėlinio rezultatas buvo (12:11) „Nevėžio“ naudai. Vis tik, antroje ketvirčio pusėje „Nevėžis“ aikštelės šeimininkus užmėtė tritaškiais ir po pirmų 10 žaidimo minučių svečiai iš Kėdainių kiek netikėtai pirmavo net (31:14).

„Nevėžio“ krepšininkai per pirmą rungtynių kėlinį tiesiog fantastiškai atakavo iš trijų taškų zonos. Kėdainiečiai pataikė net 8 tritaškius iš 11 bandymų. Tuo tarpu „Vytautas“ tenkinosi vos 1 taikliu tolimu metimu iš 3 mėginimų.

Per pirmas 20 susitikimo minučių Prienų-Birštono „Vytautas“ prie baudų metimo linijos stovėjo žymiai dažniau nei jų oponentai – „Nevėžio“ krepšininkai. Aikštelės šeimininkai iš 14 bandymų įmetė 9 baudas (64 % taiklumas), o svečiai iš 7 mėginimų pataikė 5 baudos metimus (71 % taiklumas).

„Nevėžį“ į pergalę vedė Mindaugas Kupšas, pelnęs  13 taškų, Saah Nimley  sąskaitoje 12, Ernestas Ežerskis ir Tayloras Kingas po 11, Grantas Johnsonas 10 taškų.

„Vytauto“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 285 taškus pelnęs Šarūnas Vasiliauskas 25.