Vakar, penktadienį, Kėdainių miesto stadione „Optibet Pirmos lygos” turnyro lentelės kaimynių – „Nevėžio” ir „Neptūno” – susitikimas baigėsi lygiosiomis – 2:2 (0:1).

Į rungtynių pertrauką po pirmo kėlinio iškėlę galvas išėjo klaipėdiečiai – jie pirmavo rezultatu 1:0. Tačiau po pertraukos (rungtynių ir pirmenybėse) prabilo rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – „nevėžietis” Jevhenijus Mohilas (Ukraina). Jis pasiuntė taiklų smūgį į „Neptūno” saugomus vartus 54-tą min. ir išlygino rezultatą.

Dar vieną taiklų smūgį į klaipėdiečių vartus J. Mohilas adresavo per papildomą rungtynių laiką – 90+2 min. Ir, kai jau atrodė, kad pergalė – „Nevėžio” kišenėje, paskutinę rungtynių su papildomu laiku minutę (90+5) klaipėdiečio pasiųstas kamuolys suspurdo „Nevėžio” vartų tinkle. Vis tiktai lygiosios – 2:2.

(2022 08 27)

„Nevėžio” sudėtis: Robertas Granauskas (V), Arminas Lukoševičius (K), Rokas Antanas Župerka, Mantas Monkelis, Karolis Rukuiža, Aurimas Raginis, Karolis Gvildys, Jevhenijus Mohilas, Nika Toklikishvili (94-tą min. jį pakeitė Genta Washizaki) , Jonas Supronas (58-tą min. jį pakeitė Juta Suzuki), Soichiro Suzuki.

„Nevėžis” lieka antroje turnyro lentelės vietoje, bet atstumas nuo artimiausio persekiotojo – Klaipėdos „Neptūno” – išlieka trapus, tik 2 taškai, ir klaipėdiečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Kitas „Optibet Pirmos lygos” pirmenybių rungtynes Kėdainių „Nevėžis” žais rugsėjo 4 d. Vilniuje su „Riteriais”.

Titulinė nuotrauka – J. Mohil (su baltais marškinėliais, Nr. 11) – rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas. (FK „Neptūno” nuotr.)