Šeštadienį Kėdainių „Nevėžio” futbolininkai po pertraukos sugrįžo į „Optibet Pirmos lygos” pirmenybių kovas. 22-o turo rungtynės Panevėžyje su „Ekranu B” pasibaigė lygiosiomis 2:2 (0:1).

12-tą rungtynių minutę įvarčių sąskaitą atidarė „Nevėžio” legionierius Yuta Suzuki. Į rungtynių pertrauką kėdainiečiai išėjo turėdami persvarą.

Tačiau antroje rungtynių pusėje panevėžiečiai 47-tą ir 62-ą min. pasiuntė tikslius smūgius į „Nevėžio” vartus ir rezultatą persvėrė savo naudai – 2:1.

Jevhenij Moghil per papildomą rungtynių minutę išgelbėjo „Nevėžį” nuo pralaimėjimo – 2:2.

Trys kėdainiečiai šiose rungtynėse „užsidirbo” geltonas korteles – Kipras Obolevičius, Karolis Gvildys ir Karolis Rukuiža.

„Nevėžio” sudėtis: Rokas Bagdonavičius (V), Karolis Rukuiža (K), Miroslav Tsebenko, Mantas Monkelis, Karolis Gvildys, Yuta Suzuki, Aurimas Raginis, Kipras Obolevičius (60-tą min. jį pakeitė Jevhenij Moghil), Rosin Christian Bella, Bruno Pedro, Julius Kasparavičius (77-tą min. vietoj jo į aikštę žengė Lukas Berednikovas).

Kitas „Optibet Pirmos lygos” rungtynes Kėdainių „Nevėžis” žais Plungėje su „Babrungu”.