Pirmojoje Baltijos krepšinio lygos (BBL) dvikovoje Panevėžio „Lietkabelis“ namų arenoje įrodė savo pranašumą prieš Kėdainių „Nevėžį“ rezultatu 78:71 (13:11; 25:19; 14:20 26:21).

nevezis lietkabelisRungtynes gana vangokai pradėjo abi ekipos. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Lietkabelis“ pirmavo rezultatu 4:2. Pradėję kiek aktyviau pulti, panevėžiečiai išsiveržė į priekį 8:4. Pasibaigus nerezultatyviam pirmajam kėliniui aikštės šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą – 13:11.

Antrajame kėlinyje po nedidelio spurto „Lietkabelio“ krepšininkai išsiveržė į priekį 18:11. Po taiklaus Tayloro Kingo tritaškio metimo „Nevėžio“ deficitas sumažėjo – 18:14. Įpusėjus kėliniui, panevėžiečiai susikrovė rekordinį – 10 taškų pranašumą (26:16), kurį kėdainiečiai šiek tiek aptirpdė besibaigiant antrajam rungtynių ketvirčiui (38:30).

Trečiajame ketvirtyje „Nevėžis“ įgavo antrąjį kvėpavimą – po taiklių Tayloro Kingo ir Saah Nimley tritaškių metimų Kėdainių ekipa išsiveržė į priekį – 42:43. Rezultatyviais metimais pasikeitusios komandos kėlinį užbaigė šeimininkams pirmavus rezultatu 52:50.

Ketvirtajame kėlinyje įtampa pasiekė maksimumą, o „Nevėžis“ nuolat mynė varžovams ant kulnų. Po taiklaus Granto Johnsono tritaškio metimo likus kiek daugiau nei 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, 67:64. Spurtavę 5:0, aikštės šeimininkai iki rungtynių pabaigos likus dviems su puse minutės atsikvėpė lengviau, susikrovę 8 taškų persvarą – 72:64. Likus dviems minutėms, „Nevėžio“ deficitas buvo 10 taškų (74:64), kuris iki pabaigos sutirpo tik trimis taškais – 78:71.

„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė T. Kingas 18, D. Gvezdauskas 13, G. Johnsonas 11, M. Kupšas ir V. Volkus 7 taškų.

„Lietkabelį“ į pergalę vedė A. Labuckas, pelnęs 17 taškų.