Ir toliau „Nevėžio“ veteranų futbolininkai sėkmingai rungtyniauja Lietuvos Aukštaitijos zonos Senjorų futbolo čempionate.

futbolasKėdainiečiai išvykoje Aukštaitijos sostinėje Panevėžyje kovingose ir įtemptose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 3:3 su pajėgia „Ekrano Senjorų“ vienuolike.

Dvikova Panevėžyje vyko gana permainingai ir jau trečią rungtynių minutę Kėdainių veteranų atakų lyderiui Martynui Juknevičiui puikiu smūgiu galva pavyko nuginkluoti šeimininkų vartininką. Tačiau pavojingas atakas rengę šeimininkai ne tik išlygino rezultatą, bet ir įsiveržė į priekį 2:1. Vienos iš svečių atakos metu panevėžiečiai baudos aikštelėje sužaidė ranka ir rungtynių teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Rimvydo Kišono smūgis buvo taiklus ir po pirmojo kėlinio rezultatas tapo lygus 2:2.

Antrame kėlinyje šeimininkai išsiveržė į priekį ir atrodė, kad teks pralaimėti, tačiau vėl blykstelėjo nenuilstantis Martynas Juknevičius, kuris stipriu smūgiu nuginklavo šeimininkų vartininką ir atstatė

pusiausvyrą.

Tad rungtynės Aukštaitijos sostinėje baigėsi skaitlingomis lygiosiomis 3:3.

Po aštuonių turų „Nevėžio“ veteranai, surinkę 14 taškų, žengia trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausias rungtynes „Nevėžio“ veteranai žais kitą savaitę Kėdainiuose su Ukmergės „Vienybės“ futbolininkais.