Martynas Šležys. (V. Mikaičio nuotr.)

Martynas Šležys. (V. Mikaičio nuotr.)

Iki LFF Pirmos lygos sezono pabaigos lieka vos trys turai, kurie yra lemiami komandoms, norinčioms dar pagerinti savo užimamą vietą turnyro lentelėje. Ambicijų šiame sezone dar turi ir Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, kuri dar gali pakilti į penktąją poziciją, o kėdainiškių vartininko Martyno Šležio teigimu, motyvacijos kovoti dar tikrai užtenka.

32-jame ture „Nevėžio“ laukia dvikova išvykoje su „Panevėžiu“, kuriam pirmajame rate buvo nusileista rezultatu 1:2. M.Šležio nuomone, atsirevanšuoti komanda tikrai nori ir sieks iškovoti tik tris taškus.

„Kovosime tik dėl pergalės, nes vyksta atkakli kova turnyro lentelėje, esame greta esančios komandos, taip pat norime atsirevanšuoti. Manau, kad galime būti aukščiau nei aštunti, kur dabar esame, todėl reikia tik pergalės ir iškovotų trijų taškų“, – apie artėjančią dvikovą kalbėjo vartininkas.

Nors Kėdainių klubas jau nebeturi galimybės pasipuošti šį sezoną medaliais, tačiau motyvacijos vis tiek nepraranda – nori užimti kuo aukštesnę poziciją.

„Motyvacijos visada yra ir visada turi būti, norisi kuo aukščiau pakilti lentelėje. Dar turime galimybių užimti penktąją vietą, todėl stengsimės į tai kabintis, nes nuo penktos pozicijos šiuo metu atsiliekama trimis taškais. Bandysime laimėti visas likusias rungtynes ir lauksime „dovanų“ iš varžovų“, – mintimis dalijosi „Nevėžio“ vartų sargas.

Sezono pirmoje pusėje „Nevėžis“ demonstravo stabilius rezultatus, kurie leido užimti aukštas vietas, tačiau vėliau kėdainiškių žaidimas pradėjo buksuoti. Pasak M.Šležio, tai lėmė ne viena priežastis.

„Sezono pradžioje buvome tikrai gerai susižaidę, žaidimas „klijavosi“, bet po pertraukos vienas legionierius komandą paliko, kitas patyrė traumą, paliko komandą, viskas susidėjo. Pasipildėme kitais žaidėjais, tačiau pritrūko vieno saugo, o prie mūsų prisijungė du puolėjai. Negalėčiau sakyti, kad tada susilpnėjome, bet kažko pritrūko. Galima sakyti, kad kažkiek ir sėkmė nuo mūsų nusisuko“, – priežastis dėstė M.Šležys.

Paprašytas įvertinti komandos pasirodymą šiame sezone, vartininkas tikino, kad galėjo būti ir geriau, tačiau ne visada viskas susiklostė taip, kaip buvo norėta.

„Jei reikėtų komandos pasirodymą šiame sezone įvertinti pažymiu dešimtbalėje sistemoje – tai būtų septynetas. Galėjome geriau, bet pagal dabartinę situaciją kokią turime bei žinant tai, kad komandoje žaidžia daug jaunų kėdainiškių žaidėjų, tai pasiekimas nėra blogas. Gerai pradėjome, bet baigiame taip, kaip baigiame“, – kalbėjo vartininkas.

Šiuo metu „Nevėžio“ gretose rungtyniauja ir daug vietinio jaunimo, kurie dar tik pradeda futbolininko karjerą. Pasak M.Šležio, jaunimas dirba noriai ir žada perspektyvų ateityje.

„Jaunimas tikrai stebina, stengiasi, yra labai kovingi, nepasiduoda. Kol kas perspektyvų labai daug, tačiau jaunimas dar nėra labai stabilus, tad reikia daug dirbti. Vienas rungtynes gali labai gerai sužaisti, kitas – jau prasčiau, bet manau, kad perspektyvų tikrai yra“, – pozityviai kalbėjo „Nevėžio“ žaidėjas.

Sau futbolininkas parašė tokį patį pažymį kaip ir komandai bei tikino, kad visada gali būti ir geriau: „Sezonas buvo tikrai įdomus. Pradžioje viskas buvo gerai, vėliau užklupo mikrotraumos, kurios šiek tiek išbalansavo. Savo pasirodymą šiame sezone taip pat galėčiau vertinti taip, kad galėjau geriau, bet gavosi kaip gavosi. Greičiausiai, sau taip pat galėčiau parašyti septynetą.“

Paklaustas, ar kokia nors komanda nustebino šiame sezone, vartininkas išskyrė pirmas aštuonias ekipas, kurios pagal savąjį žaidimą yra pajėgios įveikti viena kitą ir demonstruoja neblogą žaidimą.

„Kalbant apskritai apie šį sezoną, yra stiprios pirmos aštuonios komandos, kurios yra pajėgios viena kitą įveikti. Kitos komandos taip pat nepasidavė savo kovingumu. Gal kiek nustebino Vilniaus MRU komanda, kuri sezoną pradėjo labai gerai, o paskui sustojo. Žinoma, galima išskirti labai gerą Jonavos „Lietavos“ komandą, taip pat Vilniaus „Žalgirį B“, Gargždų „Bangą“, Kazlų Rūdos „Šilą“, visos aštuonios pirmos komandos šį sezoną išsiskyrė Pirmoje lygoje“, – pokalbį baigė M.Šležys.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.