„Nėra ką komentuoti – toks rezultatas yra gėdingas“, – po triuškinančio pralaimėjimo 0:6 savo žiūrovų akivaizdoje sakė Kėdainių „Nevėžio“ futbolo komandos vyr. treneris Darius Gvildys.

Praėjusį šeštadienį Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ ekipa iškovojo didžiausią pergalę šių metų „Optibet A lygos“  pirmenybėse, o Kėdainių „Nevėžis“ patyrė didžiausią pralaimėjimą. 19-ojo turo akistatoje Kėdainiuose „Hegelmann“ dominavo aikštėje ir varžovams išrašė po tris įvarčius abiejuose kėliniuose. Dvikova baigėsi kauniečių triumfu 6:0 (3:0).

Į savo vartus

Nors susitikimo pradžioje kėdainiečiai bandė nustebinti varžovus ir surengė kelis pavojingus išpuolius, svečiai buvo efektyvesni savo atakose. 12 minutę kauniečiai išsiveržė į priekį po gerai išpildytos kampinio situacijos – po N. Petkevičiaus perdavimo galva kėdainietis Vakaris Skibiniauskas nesėkmingai pakreipė koją ir įsimušė kamuolį į savus vartus.

Antras – po baudinio

Kėlinio viduryje „Hegelmann Litauen“ padvigubino pranašumą. Po Karolio Rukuižos pražangos prieš N. Petkevičių baudos aikštelėje buvo paskirtas baudinys. Jį realizavo Yukiyoshi Karashima. Tuo tarpu N. Petkevičius rungtynių dėl traumos nebegalėjo tęsti.

Per vartininką

Kauniečiai 33 minutę rezultatą pavertė triuškinamu. Po Thompsono Gavi perdavimo iš aikštės gilumos Vilius Armanavičius spurtavo į priekį ir permetė kamuolį per vartininką Serhijų Melašenką į vartus.

Dar tiek pat – po pertraukos

Po pertraukos svečiai toliau šeimininkavo Kėdainių stadione. Aukšta nata kėlinį pradėjo Kyle’as Spence‘as, kuris puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko vilčių vartininkui. Anglas pelnė jau ketvirtą įvartį per ketverias rungtynes.

Kėdainiečiams teko traukti kamuolį iš vartų tinklo dar du kartus. 67 minutę kampinio situacijoje galva tiksliai smūgiavo Ibrahimas Olaosebikanas. Jam tai buvo debiutinis įvartis čempionate. „Nevėžio“ gynyba subyrėjo ir situacijoje, kai po A. Raginio perdavimo baudos aikštelėje pasižymėjo Vilius Armalas.

Paskutiniai

Iškovojusi didžiausią pergalę šį sezoną, „Hegelmann Litauen“ komanda (37 tšk.) taškais susilygino su ketvirtoje vietoje žengiančiu „Kauno Žalgiriu“. „Nevėžis“ (9 tšk.) išlieka paskutinėje vietoje.

„Pralošę prisiimam atsakomybę ir dirbam toliau,“ – sako „Nevėžio“ vyr. treneris. Kitas „Optibet A lygos“ rungtynes „Nevėžis“ žais penktadienį, rugpjūčio 6 d., išvykoje Telšiuose su „Džiugu“. Rungtynių pradžia 18 val., tiesioginė transliacija per TV6.

Komandą paliko

Šeštadienį prieš rungtynes buvo paskelbta apie Kėdainių „Nevėžio” futbolininko Deivido Gražio sprendimą baigti karjerą. Kėdainių komandai jis atstovavo nuo 2016 m.

D. Gražiui (nuotraukoje antras iš dešinės) už atstovavimą Kėdainių komandai padėkojo savivaldybės kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Gediminas Misius (dešinėje). Atminimo dovanas įteikė komandos kapitonas Evaldas Kugys ir klubo vadovas Saulius Skibiniauskas (nuotr. Iš kairės). (FK „Nevėžis” nuotr.)

Alygos ir „Kėdainių mugės“ inf.