Kėdainių reprezentacinė krepšinio komanda „Nevėžis“ jau pradeda pasiruošimą naujajam 2017–2018 metų sezonui. Komandoje išvysime ne tik nemažą patirtį sukaupusius krepšininkus, bet ir jaunuosius Kėdainių sporto mokyklos auklėtinius.

„Nevėžio“ krepšininkai bene patys pirmieji iš visų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandų pradėjo pasiruošimą sezonui. „Svarbiausias mūsų tikslas šiuo metu – sukomplektuoti konkurencingą komandą“, – pabrėžė dabartinis „Nevėžio“ komandos vyriausiasis treneris Ramūnas Cvirka.

Jau pasirašyti šeši kontraktai

Šiuo metu jau yra penki lietuviai žaidėjai, su kuriais pasirašyti kontraktai: Gabrielius Maldūnas, Gintautas Matulis, Antanas Bertašius, Vaidotas Volkus, Rytis Juknevičius. Jau pasirašytas kontraktas su amerikiečiu Malkolmu Grantu (Malcolm Grant).

Kiti žaidėjai dalyvauja kelias savaites truksiančioje peržiūroje, po kurios paaiškės, kurie iš jų gaus pasiūlymus likti komandoje. Peržiūroje dalyvauja ir kėdainiečiai.

„Justas Tamulis dalyvauja studentų čempionate, o Arminas Kelmelis, Paulius Petrilevičius sportuoja čia, Kėdainiuose. Tačiau kol kas viskas procese. Komandos pagrindinė jėga paaiškės per kelias ateinančias savaites, o tai lems žaidėjai, kuriuos pavyks įsigyti“, – pažymėjo komandos treneris R. Cvirka.

Šiuo metu treniruojasi ir dar vienas jaunas kėdainietis – Kėdainių sporto mokyklą baigęs Aldas Gedeika.

Riboja biudžetas

Tiesa, komandos komplektacija priklausys ir nuo riboto biudžeto, nes, kaip teigė treneris, šiuo metu žaidėjų kainos yra ne pačios mažiausios. Numatomas šių metų „Nevėžio“ biudžetas sieks apie 400 tūkst. eurų.
Kėdainių „Nevėžis“ nepraranda vilties ateinantį sezoną dalyvauti FIBA Europe Cup turnyre. Pirmajame kvalifikacijos etape „Nevežis“ namuose rugsėjo 20-ąją susitiks su klubu iš Bulgarijos – Samokovo „Rilski Sportist“. Jei šį etapą peržengti pavyks, kėdainiškiai kitame susitiks su Kipro Larnakos „Petrolina AEK“ ekipa. Jei patekti nepasiseks, „Nevėžis“ startuos Baltijos krepšinio lygoje (BBL).

Pirmos LKL rungtynės su „Neptūnu“ vyks rugsėjo 24-ąją Klaipėdoje.

Ir toliau žiūrėsime blaiviai

Pasak klubo direktorės Ingridos Marijošienės, jau trečią sezoną Kėdainių arenoje rungtynes vėl žiūrėsime blaiviai.
„Šį projektą tęsime ir toliau. Jį labai gerai įvertino ir Ramūnas Karbauskis, teigdamas, kad toks darbas su vaikais yra labai puikus. Todėl ir toliau mūsų iniciatyvą palaikys finansiškai: šiais metais bus išpirkta 500 abonementų rajono mokiniams. Ir toliau tęsime projektą „Be pykčio“ – labai tikimės į jį įtraukti ir besiribojančių su mūsų rajonu kaimus. Taigi, po truputį įjungsime ir daugiau miestelių“, – pasakojo klubo direktorė I. Marijošienė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.