Pirmadienį savo žiūrovų akivaizdoje Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ „Betsefe-LKL“ čempionate krito prieš „Šiaulius“. Vakar Kėdainių komanda Jonavoje dramatiškai nusileido „CBet‘ui“ „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. O savaitę „Nevėžis-Optibet“ užbaigs LKL rungtynėmis su „Žalgiriu“ Kaune.

Dramatiškas pralaimėjimas Jonavoje

Šį sezoną dar nesuklupęs Jonavos “CBet” namuose 82:80 (24:23, 15:17, 18:14, 25:26) dramatiškai įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (0-1) ir KMT B grupėje įsirašė pirmąjį laimėjimą į savo sąskaitą.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos žengė koja kojon, o minimalų pranašumą po 10 minučių turėjo šeimininkai – 24:23. Antrajame ketvirtyje jiems buvo pavykę nutolti per 8 taškus (34:26), tačiau baigiantis pirmajai rungtynių pusei Jonavos krepšininkai išbarstė šį pranašumą ir prieš pertrauką jau atsiliko – 39:40.

Sugrįžusios ant parketo komandos strigo puolime, tačiau į lemiamą kėlinį trapų pranašumą atsinešė „CBet“ – 54:52. Mače likus žaisti 2 minutes, įtampa pasiekė aukščiausią tašką – po kiekvieno taiklaus metimo keitėsi pirmaujanti ekipa.

Galiausiai Kėdainių krepšininkai, atsilikdami dviem taškais, organizavo paskutinį išpuolį, kuriam turėjo 15 sekundžių. Mariaus Valinsko tritaškis skriejo pro šalį, ir pergalę šventė šeimininkai – 82:20.

„Nevėžis-Optibet“: Artūras Žagaras ir Bradley Davisonas po 14, Danielius Lavrinovičius 13, Timas Lambrechtas, Paulius Petrilevičius ir Darylas Doualla po 10, Marius Valinskas 7.

„CBet“: Martinas Laksa 25, Vytautas Šulskis 17, Lukas Kreišmontas 10, Dovis Bičkauskis ir Goranas Huskičius po 9, Edvinas Šeškus 8.

„Nevėžis-Optibet” (LKL nuotr.).

Pralaimėtas mūšis, bet ne karas

Atsakomąsias rungtynes su Jonavos „CBet” Kėdainių komanda žais antrame B grupės rate. O pirmajame dar laukia kovos su „Šiauliais” (spalio 27 d.) ir Pasvalio „Pieno žvaigždėmis” (lapkričio 2 d.).

KMT grupėse komandos žais dviejų ratų sistema (vienas rungtynes namuose ir vienas išvykoje). Kiekvienoje grupėje 1-2 vietas užėmusios komandos patenka į trečią etapą.

3-ąsias vietas grupėse užėmusios komandos tarpusavyje žais eliminavimo rungtynes, kurios vyks komandos, 2021–2022 m. Betsafe-LKL“ čempionate užėmusios aukštesnę vietą, aikštėje. Poros nugalėtoja pateks į trečią etapą.

Visas atrankos etapo ir grupių dvikovos tiesiogiai bus transliuojamos portale LRT.lt.

Artimiausios „Nevėžio-Optibet” rungtynės – „Betsafe-LKL” spalio 23 d., sekmadienį, Kauno „Žalgirio” arenoje su „Žalgiriu”. Rungtynes tiesiogiai transliuos BTV. Pradžia 19:30 val.