„Betsafe-LKL“ čempionate prasidėjo kone mėnesį truksiantis lemiamų kovų metas, vainikuosiantis jubiliejinį 30-ąjį lygos sezoną, rašo LKL.lt. Šiandien, šeštadienį laukia Kauno „Žalgirio“ ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ atkrintamųjų serijos iki dviejų pergalių startas. Tiesioginė transliacija – per BTV. Rungtynių pradžia 17 val.

Penktadienį startavo trys iš keturių porų – Vilniaus „Rytas“ su Klaipėdos „Neptūnu“, Alytaus „Wolves“ su Jonavos „CBet“ bei Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“.

Portalas LKL.lt bendravo su treneriu Tomu Purliu, kuris pasidalino savo mintimis apie kiekvieną ketvirtfinalio porą.

Nors toks formatas palankesnis staigmenas medžiojančioms ekipoms, T. Purlys abejoja, kad kažkas gali nustebinti.

„Žaisti iki dviejų pergalių yra palankiau komandoms, kurios nėra favoritės, tai normalu. Bet ketveriukės komandų meistriškumas yra žymiai didesnis, neleidžiantis prognozuoti staigmenų. Ar kažkas iškovos pergalę iš žemiau esančių komandų? Labai didelis klausimas“, – savo abejones išreiškė treneris.

„Žalgirio“ ir „Nevėžio-Optibet“ serijoje T. Purlys intrigos neįžvelgia – kauniečiams tai tik tarpinė stotelė, o Gedimino Petrausko auklėtiniai jau dabar turėtų būti patenkinti savo sezonu.

„Situacija panaši į tą, kuri gavosi „Žalgirio“ ir „Barcelonos“ serijoje, kai „Žalgiris“ dar iki tol turėjo daug finalų, išsitaškė emociškai ir buvo pavargęs. „Nevėžis-Optibet“ jau padarė tai, ko daugelis nesitikėjo. Jie patys supranta, kad priešintis galima, bet nugalėti „Žalgirį“, kuris Eurolygoje yra tarp aštuonių geriausių, niekas nesitiki.

„Nevėžio-Opibet“ užduotis – sukovoti kaip galima garbingiau, kad tai nebūtų rungtynės „į vienus vartus“, ir džiaugtis tuo, ką pasiekė. Su tokiu biudžetu ir žaidėjais pasiekta tikrai labai daug“, – kėdainiečių žygį įvertino T. Purlys.

„Ketvirtfinalis intrigos prasme nebus toks, kokio norėtųsi arba toks, kokie laukia pusfinaliai. Tai bus apšilimas komandoms, kurių laukia rimta kova pusfinalyje“, – tvirtino T. Purlys.

Visą straipsnį galite skaityti LKL.lt

(LKL.lt nuotr.)