Kėdainių krepšininkai ir toliau lieka be pergalės džiaugsmo. Skaudų antausį savo žiūrovų akivaizdoje Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai praėjusį penktadienį gavo Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse nuo „Šiaulių“ krepšininkų.

Kol kas „Nevėžis“ negali pasigirti dažnomis pergalėmis šiame sezone – Kėdainiečių neįveikti liko ir „Šiaulių“ krepšininkai.

„Nevėžio“ komanda šiauliečiams nusileido rezultatu 62:87 (9:21, 15:18, 13:24, 25:24).

Varžovai į priekį pabėgo pirmoje mačo dalyje – rezultatyviai startavę svečiai iš Šiaulių pirmąjį ketvirtį baigė spurtu 11:2 bei susikrovė dviženklį pranašumą (21:9).

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkams sustabdyti įsibėgėjusių Gedimino Petrausko auklėtinių nepavyko, tad šiauliečiai savo pranašumą padidino iki 15 taškų (39:24).

Kad ir kaip stengėsi situacijos aikštelėje Kėdainių krepšininkai nepakeitė ir po ilgosios pertraukos. Tad atidavus žaidimo kontrolę varžovams dvikovos šeimininkams teko pripažinti dar vieną nesėkmę.

Šiame susitikime „Nevėžis“ vertėsi be traumas besigydančio Andriaus Aleksandrovo ir Darricko Leonardo.

„Nevėžiui“ Gediminas Maceina pelnė 14 taškų, Marcusas Monroe, Šarūnas Kulevičius ir Vaidotas Volkus uždirbo po 9, Thomasas Ray Davisas 8, Ignas Ramašauskas 7, Roderickas Camphoras 6 taškus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė arti dvigubo dublio buvęs Ryanas Olanderis, kuris pelnė 20 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais lapkričio 9-ąją dieną, kai namuose antrą sykį šį sezoną priims Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo krepšininkus.