Futbolo gerbėjų šiemet laukia karštas ir kovingas sezonas. Nors užklupę šalčiai jaukia draugiškų varžybų planus, Kėdainių futbolo klubas „Nevėžis“ intensyviai ruošiasi naujam sezonui ir stiprina komandos gretas. Neseniai pasirašyti kontraktai su trimis naujais žaidėjais iš Pietų Amerikos – vienomis pajėgiausių futbolo šalių tituluojamų Urugvajaus ir Argentinos.

Prie „Nevėžio“ komandos prisijungė patyrę futbolininkai: 28 metų amžiaus saugas Rodrigo Anzorena, 22 metų, saugo ir puolėjo pozicijose galintis žaisti Nicolas Noriega ir 25 metų amžiaus puolėjas bei saugas Tohru Kobayashi-Pato.

Padės siekti pergalių

„Nevėžio“ komandos marškinėlius vilkėsiantys futbolininkai prisistatydami spinduliavo gera nuotaika ir entuziazmu, tvirtindami, kad yra pasiryžę Kėdainių komandai siekti pergalių ir aukštų rezultatų.

„Atvykau iš karštos vasaros šalies, tad čia man labai šalta, niekada nebuvau susidūręs su tokiais orais. Bet po truputį pratinuosi, man labai patinka jūsų miestas“, – šypsojosi 16-uoju numeriu pažymėtus „Nevėžio“ marškinėlius vilkėsiantis R. Anzorena, žaidęs žymiose Urug­vajaus futbolo komandose.

„Tikimės, kad naujieji žaidėjai stipriai padės komandai. Be to, sustiprinome ir trenerių štabą – dar gruodžio mėnesį pasirašėme kontraktą su treneriu Vitalijumi Stankevičiumi, o nuo sausio pabaigos, klubui radus naują partnerį ir rėmėją, prisijungė patyręs treneris iš Italijos Giovanni Scanu, dirbęs įvairiose pasaulio šalyse.“
Futbolo klubo „Nevėžis“ direktorius Sauliaus Skibiniauskas

Japonijoje gimęs, tačiau nuo 18 metų Argentinoje, Urugvajuje žaidęs ir šias šalis pamilęs futbolininkas T. Kobayashi, aikštėje žinomas Pato vardu, dabar jaukinasi lietuvišką futbolą.
„Noriu padėti šiai komandai. Gerai žaidžiu keliose pozicijose, esu labai greitas, tad dabar lauksiu trenerio sprendimo, kokią poziciją jis man paskirs“, – sakė futbolininkas, šį sezoną vilkėsiantis 20 numeriu pažymėtus „Nevėžio“ marškinėlius.

Kėdainių FK „Nevėžis“ direktorius Saulius Skibiniauskas ir klubo partnerės-rėmėjos, kompanijos „Re Outside“ atstovas Carlos Leonardo Piizei tikisi sėkmingo bendradarbiavimo.

Urugvajaus futbolininkas N. Noriega su europietišku futbolu jau pažįstamas, jis yra rungtyniavęs Ispanijoje, o šį sezoną pradės vilkėdamas 8-uoju numeriu paženklintus „Nevėžio“ marškinėlius. „Lietuvoje dar neteko daug žaisti, bet pastebėjau, kad čia rodoma daug jėgos, žaidėjai kovingi ir atletiški, matau daug panašumo su žaidimu mano šalyje“, – pastebėjo futbolininkas.

Trenerių štabe – ir italas

Pasak Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ direktoriaus Sauliaus Skibiniausko, šiuo metu naujieji žaidėjai treniruojasi su komanda, o iki naujojo sezono pradžios numatytos ketverios draugiškos rungtynės su kitų miestų ekipomis.

„Tikimės, kad naujieji žaidėjai stipriai padės komandai. Be to, sustiprinome ir trenerių štabą – dar gruodžio mėnesį pasirašėme kontraktą su treneriu Vitalijumi Stankevičiumi, o nuo sausio pabaigos, klubui radus naują partnerį ir rėmėją, prisijungė patyręs treneris iš Italijos Giovanni Scanu, dirbęs įvairiose pasaulio šalyse. Tad trenerių štabas kaip niekad rimtas – du treneriai, turintys aukščiausią kategoriją – UEFA PRO licenciją. Tikimės, kad tai duos vaisių“, – kalbėjo klubo vadovas.

Naują klubo partnerį ir rėmėją „Nevėžis“ žada plačiau pristatyti kovo pabaigoje, kartu su galutine komandos sudėtimi, kurioje išlieka daug kėdainiečių. „Mūsų tikslas – auginti jaunus žaidėjus. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas duos apčiuopiamos naudos“, – trumpai prisistatydamas sakė klubo part­nerės, kompanijos „Re Outside“ atstovas, italas Carlos Leonardo Piizei.
Kėdainių „Nevėžis“ rungtyniauja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmoje lygoje, antroje pagal stiprumą šalyje. Sezono pradžia – jau kovo mėnesio pabaigoje.

Panašios naujienos