Prieš vasaros pertrauką Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai pademonstravo puikų žaidimą. Savo aikštėje kėdainiečiai solidžia persvara 6:0 įveikė Radviliškio „Lokomotyvą“, o kiek anksčiau rezultatu 3:0 įveikė ir Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipą.

Sutriuškinę radviliškiečius „Nevėžio“ žaidėjai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Sutriuškinę radviliškiečius „Nevėžio“ žaidėjai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Po pastarųjų pergalių „Nevėžis“ Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos lentelėje pakilo į trečiąją poziciją tarp šešiolikos vienuolikių.

Dvikovoje su radviliškiečiais šeimininkams įvarčius uždirbo Karolis Rukuiža, Evaldas Kugys, Lukas Berednikovas, Aretas Gėgžna, Nerijus Kestenis ir Renatas Petronis. Aretui Gėgžnai tai buvo jau 18-asis įvartis šiųmečiame sezone.

„Sveikinu su pergale ir mūsų žiūrovus, kurie šiandien atėjo į stadioną, nors oras ir buvo nedėkingas, ir žaidėjus. Kaskart rungtynėse turime du tikslus: vienas yra nepraleisti įvarčių į savo vartus, o kitas – įmušti kuo daugiau įvarčių varžovams. Abu tikslus sėkmingai įvykdėme pastarosiose dvejose rungtynėse. Dar turime šiek tiek laiko pastiprinti komandą, tad manome, kad tai ir padarysime. Mums reikia gero puolėjo. Šiaip laikomės nuomonės, kad turime suteikti kuo daugiau progų žaisti jauniems kėdainiečiams. Tik žaisdamas jaunimas užsigrūdina, įgyja patirties ir tobulėja“, – po rungtynių sakė vyriausiasis Kėdainių „Nevėžio“ treneris Vitalijus Stankevičius.

Kėdainių ekipos strategas pastebėjo, kad šįmet pirmojoje lygoje yra devynios komandos sėkmingai žaidžiančios ir turinčios ambicijų kovoti dėl apdovanojimų. „Kadangi varžovai stiprūs, tai antroje sezono pusėje pamatysime nemažai gražių dvikovų ir puikių įvarčių“, – įsitikinęs V. Stankevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.