Vakar Kėdainių rajone girtas vairuotojas sukėlė eismo įvykį, į kurį pateko vilkikas ir trys lengvieji automobiliai. Sužalotą kaltininką iš automobilio vadavo ugniagesiai, asmuo išvežtas į ligoninę.

„Apie eismo nelaimę Bendruoju pagalbos telefonu pranešta prieš pusę šešių vakaro. Skambinęs asmuo teigė, kad ties Daumantais, prie posūkio į aerodromą, yra susidūrę trys automobiliai. Vienas jų griovyje, kiti du ant kelio, bet nėra avarinių ženklų, todėl, jo nuomone, kelia pavojų ir kitiems eismo dalyviams. Pranešėjas nebuvo sustojęs, todėl negalėjo pasakyti, ar yra prispaustų žmonių.

Pirmieji ugniagesių gelbėtojų ekipažai į įvykio vietą atvyko per keletą minučių. Paaiškėjo, kad yra susidūrusios 4 transporto priemonės, vienas žmogus buvo prispaustas. Ugniagesiams gelbėtojams teko panaudoti gelbėjimo įrangą tam, kad galėtų išlaisvinti sužalotą vyrą. Jis perduotas medikams.

Ugniagesiai taip pat atjungė trijų lengvųjų automobilių akumuliatorius bei nuvalė kelio dangą“, – apie nelaimės vietoje atliktus darbus pasakojo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Avariją sukėlė girtas asmuo

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, vakar apie 17.20 val. Kėdainių rajone, kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, automobilis „Opel Astra“, vairuojamas neblaivaus ir teisės vairuoti transporto priemonę neturinčio vyro (gim. 1984 m.), pirminiais duomenimis, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kliudė vilkiką „Scania“. Po smūgio „Opel Astra“ automobilis kliudė dar du automobilius – „Mercedes-Benz“ ir „VW Golf“.

„Automobilio „Opel Astra“ vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,92 prom. Vyras buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Kėdainių rajono policijos komisariate dėl šio eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 281 str. 2 d. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas)“, – informavo policijos atstovai.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.