Sekmadienį baigėsi dar vienas, jau penktasis, SAVY.LT Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato etapas, kuriame pergalę šventė iš „ELITO“ į „PRO“ grupės kovas prasimušusi „AUCH“ ekipa. O Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, po traumos sugrįžus lyderiui Medui Kuprijanovui, pralošė abu susitikimus.

Finale „AUCH“ vyrukai 20:19 palaužė „Telšius“.

Už pergalę penktajame atrankos etape „AUCH“ komanda buvo apdovanota 100 įskaitinių taškų, o telšiškiams atiteko 80 taškų. Šie taškai nulems komandų pozicijas prieš finalinį pirmenybių etapą, iki jo dar liko paskutinis atrankos etapas.

A grupės kovose triumfavo Trakų „GEALAN“, o Šakių „Vyčio-Gulbelės“ ir Lietuvos U21 rinktinės tarpusavio rungtynėse šakiškiai eliminavo jaunuosius krepšininkus.

B grupę laimėjo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, antri liko „Telšiai“, o už atkrintamųjų borto – Lietuvos U23-VDU komanda.

C grupėje viršų paėmė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, o kovoje dėl antrojo kelialapio į ketvirtfinalį stipresni pasirodė VDU vyrukai, įveikę Kėdainių „Nevėžį-Optibet“.

„Neptūnas“ 21:16 įveikė „Nevėžį-Optibet“, o VDU nugalėjo 21:18.

D grupės batalijose geriausiai sekėsi Kauno rajono „Taurui“, „AUCH“ ekipa liko antra, o be atkrintamųjų liko svečiai iš Vokietijos – Diuseldorfo komanda.

Ketvirtfinalyje VDU įveikė „GEALAN“ barjerą, „Telšiai“ palaužė „Taurą“, „AUCH“ – „Sūduvą-Mantinga“, o „Vytis-Gulbelė“ – „Neptūną“.

Pirmąjį bilietą į finalą pačiupo 21:11 VDU krepšininkus įveikę telšiškiai, tuo tarpu „AUCH“ pusfinalyje 21:15 nugalėjo Šakių ekipą.

Geriausio snaiperio vardą šįkart iškovojo Marijus Užupis, taikliarankių konkurse surinkęs 8 taškus.

Lietuvos 3×3 čempionato PRO grupėje dalyvauja 12 komandų: 10 profesionalių 3×3 komandų ir 2 komandos, iškovojusios kelialapius šeštadienio ELITO varžybose.

Visos komandos gauna įskaitinius turnyrinius taškus, finale dalyvauja 12 komandų pagal surinktus įskaitinius taškus.

Pagrindinis PRO finalo prizas: 6 000 Eur ir kelialapis į FIBA Masters serijos turnyrą. 2 vieta – 4 000 Eur, 3 vieta – 3 000 Eur, 4 vieta – 2 000 Eur, 5 vieta – 1 000 Eur.

„3×3 2empionatas” „Facebook;o” nuotr. Fotografas: Linas Šilkaitis. Nuotraukoje su kamuoliu – M. Kuprijanovas.

Panašios naujienos