Į „Kėdainių mugės“ redakciją paskambino susirūpinęs dviratininkas – jis teigė, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje esantis tiltas per Dotnuvėlę yra nesaugus ne tiek pėstiesiems, kiek dviratininkams. „Dažnai važiuoju dviračių taku pro šį tiltelį ir kaskart man darosi neramu – kada sulauksime skaudžios nelaimės?“, – guodėsi skambinusysis. 

Skaitytojo nerimas: J. Basanavičiaus gatvėje esantis tiltas per Dotnuvėlę yra nesaugus, statūs šlaitai neužverti, tad bet kada gali įvykti skaudi nelaimė.

Skaitytojo nerimas: J. Basanavičiaus gatvėje esantis tiltas per Dotnuvėlę yra nesaugus, statūs šlaitai neužverti, tad bet kada gali įvykti skaudi nelaimė.

J. Basanavičiaus gatvėje esantis tiltelis per Dotnuvėles upę ties Kėdainių parku yra atitvertas tvorele. Tačiau ji viso, gana pavojingo skardžio neužtveria – iš abiejų tiltelio pusių esantys skardžiai yra atviri ir gana statūs.
„Takas skirtas ne tik pėstiesiems – nubrėžta linija žymi ir dviračių taką, kuris, deja, yra arčiau ne važiuojamosios kelio dalies, bet žemės sklypų. Todėl važiuojant tamsiu paros metu galima labai „lengvai“ važiuoti ir nuvažiuoti tiesiai. O tada gali laukti ir baisios pasekmės, mat apačioje yra ne tik status skardis, bet ir storų betoninių luitų, ant kurių užkritus, galima rimtai susižaloti sveikatą, o gal net ir žūti“, – sakė susirūpinęs miestelėnas.
Prieš pat tilto prieigas šaligatvis daro lankstą, tad, laiku nesusigaudžius, galima nuvažiuoti tiesiai skardžiu į apačią.
„Buvo Vilniuje ne analogiška, bet labai panaši situacija, kuomet, staigiai pasibaigus dviračių takui, nuo laiptų nuvažiavo ir užsimušė jaunas dviratininkas. Čia – kiek kitaip, tačiau irgi gana pavojinga vieta. Juolab kad ta vieta – deramai net neapšviesta“, – kalbėjo dviratininkas.
tiltas_9812Kėdainių miesto seniūnijos seniūno pavaduotojas Algirdas Krivičius teigė, kad dėl šios konkrečios situacijos iki šiol iš gyventojų jokių nusiskundimų nesulaukė.
Nuvykęs į vietą ir susipažinęs su situacija, jis neliko abejingas kraštiečio išreikštam susirūpinimui dėl saugumo ir patikino, kad status skardis jau netrukus bus atitvertas specialiais atitvarais.
„Žadame visus darbus padaryti per kelias savaites. Kai viskas bus suderinta su rajono savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriumi, seniūnijos darbuotojai sumontuos specialius atitvarus“, – pažadėjo miesto seniūnijos seniūno pavaduotojas A. Krivičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.