Šventinėmis dienomis, kai daugiau žmonių lanko savo artimuosius, specialiosios tarnybos sulaukia ne vieno pagalbos prašymo dėl galimai sunegalavusių asmenų. Taip jau sutapo, kad sausio 1-ąją, perpiet, du asmenys pranešė nerimaujantys dėl seserų gyvybių. Moterys neatidarė durų, neatsiliepė telefonu. Į pagalbą skubėjo ne tik medikai, bet ir ugniagesiai bei policijos pareigūnai.

Pirmojo pagalbos skambučio sulaukta iš J. Basanavičiaus g. Apie pusę antros vyriškis pranešė, kad atėjo aplankyti sesers, ji negali atidaryti durų, nes yra nukritusi, raktai viduje.

„Pasikėlę ištraukiamosiomis kopėčiomis ugniagesiai gelbėtojai atidarė buto langą ir pateko į vidų. Tuomet iš vidaus atidarė duris ir įleido policijos pareigūnus bei medikus. Viduje rasta ant grindų gulinti moteris. Po medikų apžiūros ji išnešta ir įkelta į Greitosios medicinos pagalbos automobilį“, – informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Apie antrą valandą vėl sulaukta panašaus pranešimo. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo informavo, kad M. Daukšos g. sesuo neatidaro durų, galimai, sutriko sveikata, telefonu neatsiliepia, raktas įkištas iš vidaus.

„Ugniagesiai gelbėtojai nuvyko į vietą, tačiau jų pagalbos neprireikė. Durys atidarytos ir medikai įleisti vidun dar iki ugniagesių atvykimo“, – teigė ugniagesių atstovė spaudai.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.