Praėjusios dienos rajone paženklintos įvairiais įvykiais, kuriuose prireikė ugniagesių, medikų ar policijos pagalbos.

Rugpjūčio 19-osios rytą ugniagesiams gelbėtojams teko atlikti neįprastą užduotį –  Nevėžio upėje ieškoti valties. Tokios pagalbos paprašė policijos pareigūnai. Ugniagesių turima valtimi buvo išžvalgytas maždaug 5 kilometrų ruožas nuo Vilainių kaimo iki Sodų g. Ieškoma valtis rasta pakrantėje, ji perduota policijai.

Vyras šaukėsi pagalbos

Rugpjūčio 20-osios vakarą, po 22 val. gautas pranešimas, kad Respublikos g. viename iš butų vyras šaukiasi pagalbos. Į butą trečiame aukšte ugniagesiai gelbėtojai pateko kopėčiomispro pravirą balkono langą. Sunegalavęs vyras buvo perduotas medikams.

Girtų asmenų muštynės

Rugpjūčio 21-osios vakarą pranešta, jog Kėdainiuose, Smilgos g., neblaivus 36-erių metų vyras smurtavo prieš 46-erių metų moterį, kuri taip pat buvo neblaivi.  Nukentėjusiajai nustatytas 2,87 prom. girtumas. Ją sumušęs vyras buvo dar girtesnis – į alkotesterį jis pripūtė net 3,34 prom. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sveikatos sutrikdymo.

Vairavo girta

Rugpjūčio 21 d. apie 03.30 val. Kėdainiuose, Varkolių g., automobilį „Toyota Corolla Verso“ vairavo neblaivi ir teisės vairuoti transporto priemonę neturinti 24-erių metų moteris. Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,63 prom. Moteriai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Skubėjo padėti susižalojusiai moteriai

Rugpjūčio 20-osios vakarą specialiosios tarnybos skubėjo į Krakes, nes Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo teigė, kad draugė yra užsirakinusi namuose, nieko neįsileidžia. Per langą matosi, kad ji blaškosi po namus ir yra persipjovusi ranką. Taip pat teigta, kad moteris galimai yra neblaivi.

Į nurodytą vietą atskubėję ugniagesiai su laužtuvu atidarė duris ir moterį perdavė medikams.

Vagys išnešė krėslą

Rugpjūčio 21 d. apie 15.30 val. Kėdainiuose, Kauno g., pastebėta, jog iš kiemo pavogtas lauko krėslas. Padaryta turtinė žala siekia apie 400 eurų.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos