Sekmadienį rajono policininkams teko važiuoti į ne vieną iškvietimą. Vienas jų – dėl smurto tarp neblaivių asmenų, kitas – dėl partrenko nepilnamečio dviratininko. Sulaikyta ir neblaivi vairuotoja.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 04.00 val. nakties, pareigūnams teko vykti į Šėtos g., Kėdainiuose, nes buvo pranešta, kad neblaivus vyras (gim. 1969 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1977 m.). Smurtavusiam asmeniui nustatytas vidutinis girtumas (1,81 prom.), lengvai buvo apsvaigusi ir nukentėjusi moteris (0,56 prom.).

Nepilnametis pateko į eismo įvykį

Spalio 1 d. apie 17.00 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., automobilis „Renault Megane“, vairuojamas moters (gim. 1939 m.), kliudė, pirminiais duomenimis, per pėsčiųjų perėją važiavusį dviratininką (gim. 2009 m.). Dėl patirtų sužalojimų nepilnametis pristatytas į gydymo įstaigą. Apie jo būklę nepranešama. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Pagal galiojančius reikalavimus, dviratininkas, norėdamas kirsti gatvę per pėsčiųjų perėją, turi nulipti nuo dviračio ir jį persivaryti į kitą gatvės pusę.

Prie vairo – neblaivi moteris

Spalio 1 d. apie 14.50 val. Šėtos mstl., Lakštingalų g., automobilį „Ford“ vairavo neblaivi moteris (gim. 1986 m.). Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,63 prom. Už tai, kad sėdo vairuoti neblaivi, moteriai gresia baudžiamoji atsakomybė. Kokią bausmą jai skirti, spręs teismas.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos