Pastarąją parą Kėdainių rajone darbo turėjo visos specialiosios tarnybos. Teko tramdyti prieš moterį smurtavusį vyrą, sulaikyti girtą vairuotoją, gesinti atvira liepsna degusį automobilį.

Šeštadienio popietę, apie 15 val. Bendruoju pagalbos telefonu pasiekė žinia apie Pelėdnagių sen. siautėjantį vyrą. Jo tramdyti važiavo policijos pareigūnai, mat neblaivus 46 metų asmuo (2,32 prom.) smurtavo prieš dviem metais vyresnę moterį. Beje, pastaroji muštynių metu buvo dar girtesnė, jai nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,87 prom. Apie nukentėjusiosios sveikatos būklę nepranešama.

Dėl smurto prieš moterį ir jos sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija dirba ir naktį

Sekmadienio naktį, apie pusę ketvirtos ryto, Dotnuvos sen., Naujųjų Lažų kaime policija sulaikė neblaivų vairuotoją. 59-erių metų asmuo kaimo keliukais nusprendė pasivažinėti būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Į alkotesterį automobilį „Opel“ vairavęs vyras pripūtė 2,35 prom. Tai – vidutinis girtumo laipsnis. Už šį nusižengimą vairuotojui teks minti teismo slenkstį, jo laukia baudžiamoji atsakomybė.

Paryčiais siautėjo liepsnos

Sekmadienį, po 4 val. ryto, ugniagesiams gelbėtojams teko skubėti į greta miesto esantį Janušavos kaimą, nes buvo pranešta, kad Maumedžių g., privataus namo kieme dega automobilis. Atvykus ugniagesiams, mikroautobuso „Citroen Jumpy“ variklio skyrius degė atvira liepsna. Išdegė variklio skyrius. Įvykis tiriamas.

Vos po kelių minučių pranešta, kad Kėdainiuose, Liepų al., iš buto rūksta dūmai, viduje gali būti žmonių, bet durų niekas neatidaro. Nuvykus į nurodytą vietą, paaiškėjo, kad bute prisvilo ant viryklės ruošiamas maistas. Duris atidarė šeimininkas, patalpos buvo išvėdintos. Apžiūrėjus butą, nustatyta, kad dūmų detektoriaus jame nebuvo.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos