Kėdainių raj. policijos komisariate gauti pranešimai apie Kėdainių rajone įvykusias muštynes ir vejapjovės vagystę.

Liepos 7-osios vakarą, apie 19 val. Pelėdnagių sen., Pašilių k., iš sandėliuko pavogta benzininė vejapjovė. Padaryta turtinė žala siekia apie 100 eurų.

Tiek draudimo bendrovių, tiek policijos surinkti duomenys rodo, kad šiltuoju metų laiku itin suaktyvėja vagys, kurie tiek iš gyvenamųjų ar ūkinių patalpų, tiek iš garažų, terasų ar sandėliukų gvelbia žoliapjoves, trimerius, vejos pjovimo robotus, todėl tokių daiktų nepatariama palikti matomoje vietoje ar nerakintose patalpose. Pasitaiko atvejų, kai vagims nesutrukdo net durų užraktai, aukštos tvoros ar namuose tuo metu esantys šeimininkai, todėl rekomenduojama būti akyliems ir imtis visų galimų saugumo priemonių.

Smurtas prieš moterį

Liepos 7 d. apie 22.10 val. Kėdainių r., Dotnuvos sen., neblaivus 30-metis vyras smurtavo prieš 27-erių metų moterį. Mušeiką teko tramdyti policijos pareigūnams. Vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,81 prom. Apie nukentėjusiosios sveikatos būklę nepranešama, moteris buvo blaivi.

Smurtą patiriantiems asmenims rekomenduojama nesitaikstyti su smurtu ir apie tai pranešti policijai. Pagalbą tokiais atvejais teikia ir įvairios nevyriausybinės organizacijos. Tereikia išdrįsti kreiptis pagalbos. Specialistų teigimu, svarbiausia yra netylėti apie patiriamą fizinį, psichologinį ar seksualinį smurtą, nes tai gali vėl pasikartoti.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Panašios naujienos