Pastarosiomis dienomis policijos pareigūnai ne kartą skubėjo į Vilainių seniūnijos teritoriją. Tai skenduolis aptiktas Nevėžyje, tai liejosi smurtas, neišvengta ir vagysčių.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, laikotarpiu nuo rugsėjo 18 d. 18.30 val. ir rugsėjo 20 d. 06.00 val. Kėdainių r., Vilainių k., iš garažo pavogta įrankių dėžė su įrankiais. Padaryta turtinė žala siekia apie 90 eurų.

Girtas prieš girtą smurtavo

Rugsėjo 20 d. apie 22.40 val. Kėdainių r., Vilainių sen., neblaivus vyras (gim. 1977 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1985 m.). Pareigūnai išsiaiškino, kad smurtavęs asmuo buvo sunkiai apgirtęs (2,89 prom.). Apsvaigusi buvo ir nukentėjusioji. Jai nustatytas vidutinis girtumas (2,31 prom.). Apie moters būklę nepranešama. Už sveikatos sutrikdymą asmeniui gresia atsakomybė.

Pareigūnai ragina visus asmenis – tiek vyrus, tiek moteris, patiriančius fizinį, psichologinį ar seksualinį smurtą, netylėti ir kreiptis pagalbos. Iškviesti policijos pareigūnai, jei matys poreikį, smurtaujančiam asmeniui gali skirti apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderį, kuriuo smurtavęs asmuo bus įpareigotas laikinai apsigyventi kitur ir prie aukos nesiartinti.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.