Pastarąją parą rajone vyko neramumai. Kraštiečiai ne kartą į pagalbą kvietėsi policijos pareigūnus.

Sekmadienį paryčiais, apie 04.00 val. Kėdainiuose, A. Mickevičiaus g., prie naktinio klubo užfiksuotas neeilinis viešosios tvarkos pažeidimas. Kaip teigia Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato atstovai spaudai, neblaivus vyras (gim. 1996 m.) pagrasino automobilyje „Audi A3“ sėdintiems asmenims: vyrui ir dviem moterims (visi jie gimę 2004 m.) bei sudavė smūgius lazda į automobilio stiklus, apgadino kėbulą. Nuostolis nustatinėjamas.

Pareigūnai sulaikė įtariamąjį, jis uždarytas į areštinę. Paaiškėjo, kad asmuo buvo neblaivus (2,04 prom.). Tai yra vidutinis girtumo laipsnis.

Dėl įvykio policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 284 str. Už viešosios tvarkos pažeidimą asmeniui gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Dar viena kuro vagystė

Įvairiose miesto ir rajono vietose siaučia degalų vagys. Per savaitgalį apvogtos dar dvi transporto priemonės.

Spalio 22 d. apie 11.00 val. pastebėta, jog Kėdainiuose, D. Rudzinsko g., iš automobilio „VW Passat“ kuro bako pavogtas kuras. Padaryta turtinė žala siekia apie 500 eurų.

Dieną prieš tai panaši vagystė užfiksuota J. Basanavičiaus g. Pradaužus automobilio „VW Tiguan“ kuro baką, pavogtas kuras, dalis jo ištekėjo ant asfalto. Ugniagesiai, panaudoję tam skirtas priemones, teršalus surinko. Savininkas dėl vagystės patyrė apie 400 eurų žalą.

Vagysčių aplinkybės tiriamos, įtariamieji nustatinėjami.

Smurtavo prieš moterį

Sekmadienio vakarą, apie 19.00 val. Kėdainių r., Dotnuvos sen., neblaivus vyras (gim. 1986 m.) smurtavo prieš metais jaunesnę moterį. Smurtavęs asmuo buvo stipriai apgirtęs (2,85 prom.). Neblaivi buvo ir nukentėjusioji. Jai nustatytas vidutinis girtumas (2,19 prom.).

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos