Pernai rudenį baigta įrengti nauja vaikų žaidimų aikštelė tarp J. Basanavičiaus gatvės 71 ir 73 daugiabučių namų. Su aikštele viskas tvarkoje, tačiau išleisti į ją anūkus mums nesaugu, nes aplinka nebaigta sutvarkyti. Rengiant aikštelei vietą, išstumdyta žemė, ką kasdami joje rado, betono gabalus, sustūmė šalia ir taip paliko. Apaugo žole, mažiems vaikams šalia žaidimų aikštelės lakstyti nesaugu. Manėme, kad statybininkai sugrįš pavasarį, sulygins veją, o kitame šone surinks betono luitus. Kodėl taip neatsakingai priimti darbai, kur kreiptis, kad aplinka būtų sutvarkyta?

J. Basanavičiaus g. 71 namo gyventojas

Į skaitytojo klausimą atsako Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir turto skyriaus  vyr. specialistė Irma Survilienė:

„Atsakydami į skundą, informuojame, kad rangovas, vykdęs daugiabučių namų kvartalų kompleksinio atnaujinimo Kėdainių mieste (II etapo) darbus (teritorija apribota J. Basanavičiaus, Knypavos ir Josvainių g.), informuotas apie pastebėtus teritorijos tvarkymo trūkumus ir įsipareigojo artimiausiu metu juos pašalinti.“

Tuo, kad atsirado vaikų žaidimų aikštelė, žmonės patenkinti, tačiau birželio 10 dieną aprodė ir susirūpinimą keliančias vietas. („Kėdainių mugės“ nuotr.)