Vakar ir šiąnakt Kėdainiuose siautėjo ir ugnis, ir vagys. Neišvengta ir eismo įvykio.

Pirmadienį perpiet ugniagesiai gelbėtojai iš policijos komisariato gavo pranešimą, kad S. Dariaus ir S. Girėno g., įvykus avarijai, iš po automobilio kapoto rūksta dūmai. Buvo susidūrę du automobiliai – „Ford Focus“ ir „VW Touareg“.

„Dūmų ir gaisro požymių nebuvo, tik buvo išsiskleidusios oro pagalvės, nuo jų buvo daug dulkių. Ugniagesiai atjungė automobilio „Ford Focus“ akumuliatorių.  Ir nuvalė važiuojamąją kelio dalį“, – pranešė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Degė naujas garažas

Prieš pat vidurnaktį Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Kėdainiuose, Šilelio g. dega ūkinis pastatas, bet nuvykus paaiškėjo, kad degė garažas. Pastatas – naujai pastatytas, mūrinis, 8×7 m dydžio, stogas vienšlaitis, dengtas skarda, durys vienos pakeliamos, kitos šarvuotos.

Gaisrą pavyko lokalizuoti, tačiau nuostolių neišvengta.

„Apdegė garažo vidaus medinės stogo ir sienų konstrukcijos, pradegė apie 2 m² išorinės sienos. Laužtuvu išlaužtos garažo durys. Garažo viduje nukentėjo 2 automobiliai: „Honda FRV“ (2010 m., apdegė išorinės plastikinės detalės, įtrūko priekinis stiklas, vidus paveiktas karščio) ir „Daewoo Lanos“ ( 2000 m., išdegė variklio skyrius ir salonas, apdegė išorinės plastikinės detalės). Šalia buvo sukrautos malkos, jos nesudegė. Įvykis tiriamas“, – praneša ugniagesių atstovė.

Apvogta parduotuvė

Šiąnakt pagrindinėje miesto gatvėje – J. Basanavičiaus – išdaužus durų stiklą, įsibrauta į buitine technika prekiaujančios parduotuvės patalpas. Vagys neišėjo tuščiomis rankomis.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 04.40 val. saugos tarnyba pastebėjo, kad yra išdaužtas parduotuvės durų stiklas. Pirminiais duomenimis, yra pavogti aštuoni nešiojami kompiuteriai. Padaryta turtinė žala tikslinama. Pradedamas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 178 str. (dėl vagystės).

Policijos pareigūnai apžiūri nusikaltimo vietą, renka įkalčius. Nuo platesnių komentarų susilaiko.

Neatskleidžiama, ar pastate buvo signalizacija.Taip pat kol kas neaišku, ar parduotuvę apvogė vienas asmuo, ar veikta grupėje. Jei pavyks rasti kaltininkus, jiems gresia iki šešerių metų laisvės atėmimo.

„Kėdainių mugės“ ir specialiųjų tarnybų inf.

Skaitytojo nuotr.

Panašios naujienos