Kėdainiuose, Janušavos gatvės gale, du palaidi šunys porą dienų iš eilės sėjo nerimą šio privačių namų rajono gyventojams.

Policija čia dvi dienas siuntė ekipažą žmonių saugumui užtikrinti. „Pirmadienį iš tuščios sodybos ištrūkę šunys užpuolė praeivę, o nubėgę į kitą kiemą, sudraskė antį, kitą dieną – dar 12 – 13 paukščių. Nusiskundimų apie tai, kad šie šunys ištrūksta ir laksto palaidi, būdavo ir anksčiau. Pasižiūrėjus į menką, aplūžusią ir retą tvorelę, nenuostabu, kad šunys pabėgdavo į gatvę ir bastėsi be priežiūros“, – sakė miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

Du dideli ir gana grėsmingos išvaizdos šunys gyveno tame pačiame kieme stovinčiame ūkiniame priestate, antrame aukšte – jie nesunkiai užbėgdavo į viršų geležiniais laiptais. Įsmukti iš kiemo į gatvę jiems buvo vieni niekai.

Seniūno žiniomis, namo savininkas nuteistas laisvės atėmimo bausme. Kito gyventojo, savininko tėvo, rasti namuose nepavyko, tad antradienį buvo kreiptasi pagalbos į gyvūnų gerovės tarnybą „Pifas“. Deja, nei plikomis rankomis, nei atsigabenta gaudykle šunų pagauti nepavyko, tad pakviesta padėti dar viena kolegė. Pagaliau, vėlyvą popietę šunys buvo sugauti ir, padedant čia pat visą laiką budėjusiam policijos ekipažui, įkelti į automobilį bei išgabenti į gyvūnų globos tarnybą.

Miesto seniūnija nuolat sulaukia nusiskundimų dėl benamių ar agresyvių šunų, o gyvūnų gerovės tarnybai dažnai tenka gelbėti neprižiūrimus, alkanus ir siaubingomis sąlygomis laikomus keturkojus.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.