Artėjant didžiosioms metų šventėms, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos Caritas tiesia pagalbos ranką labiausiai nepasiturintiems Lietuvos žmonėms – nuo lapkričio 28 iki gruodžio 9 dienos įvairių teisės sričių advokatai bei jų padėjėjai nemokamai konsultuos žmones nuotoliniu būdu ar gyvai vyskupijų Caritas centruose pagal išankstinę registraciją.

7-ą kartą rengiamoje iniciatyvoje neatlygintinai savo teisines žinias padovanoti užsiregistravo beveik 200 advokatų ir jų padėjėjų iš visos Lietuvos.

 „Esame dėkingi Lietuvos advokatūros bendruomenei, kad galime plėsti teikiamos pagalbos sritis. Taip pat dėkojame žmonėms, kurie pasitiki Caritas organizacija bei kasmet kreipiasi pagalbos. Mūsų šalyje teisinis raštingumas vis dar išlieka opi problema.

Savarankiškai išspręsti situacijas, kurioms reikia teisinių žinių, suprasti kad ir antstolio atsiųsto laiško turinį, deja, kai kam be pagalbos neįmanoma. Nemokamos teisinės konsultacijos tampa pirmu žingsniu aiškiau suprasti savo situaciją, įvertinti jos sudėtingumą ir išgirsti patarimus, ką toliau daryti. Dažnai vienos konsultacijos neužtenka, taigi advokatai ir jų padėjėjai yra pasiruošę konsultuoti ir toliau“, – pasakojo Lietuvos Caritas generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė, taip pat pasidžiaugusi, kad iki šiol tokia teisinė pagalba suteikta jau keliems tūkstančiams vargingai gyvenančių žmonių.

Asmenys, norintys gauti nemokamą teisinę konsultaciją, gali registruotis šiais telefonais:

Kauno arkivyskupijos Caritas (apima Kauno miestą, Kauno, Jonavos, Jurbarko, Kėdainių, Raseinių, Ukmergės rajonus) tel. 8 673 22 327 (Onutė) arba Lietuvos Caritas (bendra informacija ir registracija) tel. 8 674 66 042 (Erika).

Nemokamos teisinės konsultacijos bus teikiamos iki gruodžio 9 d.

Parengta pagal Carito inf.

Panašios naujienos