Rytoj, trečiadienį, birželio 16 dieną, Kėdainiuose senjorų lauks ne tik išeivijos lietuvio režisieriaus Tomo Vengrio vaidybinio kino filmo „Gimtinė“ seansas, taip pat senjorai bus kviečiami susipažinti su atliekų tvarkymo alternatyvomis bei antrinio panaudojimo galimybėmis, išbandant stalo žaidimus, pagamintus iš antrinių žaliavų, ir pasitikrinti rūšiavimo žinias rūšiavimo turnyre, o geriausi rūšiuotojai – bus apdovanoti.

Nemokamas žurnalas senjorams „60+“ ir kūrybinių projektų agentūra „Ugdanti komunikacija“ kviečia Kėdainių rajono senjorus atrasti daugiau prasmingo laisvalaikio praleidimo būdų ir pristato edukacinių renginių ciklą „60+ kine“.

Rotušės kiemelyje

Šiemet senjorų laukia ne tik nemokamas kino seansas, bet ir „Senjorai nešvaisto“ dirbtuvės, vietos bendruomenių mugė, rėmėjų dovanos ir kitos linksmybės. Renginys vyks Kėdainių miesto rotušės kiemelyje.

Programa:

13 val. renginio atidarymas.
13.15 val. edukacijos, užsiėmimai, rankdarbių mugė.
15 val. kino seansas „Gimtinė“. 

Registracijai būtinas Galimybių pasas. Užsiregistruoti galite el. paštu marketingas@60plius.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, tel. nr. ir miestą, kuriame dalyvausite.

Lankysis 7-iuose Lietuvos miestuose

Septynių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Jonavos, Birštono, Druskininkų, Kėdainių, Ukmergės senjorai ir jų bendruomenės renginio  „60+ kine“ metu turės galimybę ir patys pristatyti savo tvarias bei kūrybiškas idėjas susirinkusiems renginio svečiams.

Sieks nunerti didžiausią kilimą iš antrinių tekstilės atliekų

Renginio organizatoriai teigia, kad senjorai yra linkę ne tik patys mokytis rūšiavimo subtilybių, bet ir patys savo pavyzdžiu įkvepia jaunąją kartą gyventi tvariau.

„Iš arčiau supažindinsime senjorus su pakuočių atliekų gyvavimo ciklu, atliekų perdirbimo eiga ir stadijomis, dalyviai galės paliesti bei apžiūrėti daiktus, pagamintus iš Lietuvos įmonių veikloje susidarančių perdirbtų atliekų ir originaliai menininkų panaudotų atliekų. Žinoma, laukiame ir pačių senjorų iniciatyvų, kurių tikrai bus nemažai“, – apie tai, kas laukia senjorų, pasakoja „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos vadovė Asta Burbaitė.

Dalyviai taip pat bus kviečiami ir patys pristatyti draugiškas gamtai kūrybines veiklas, dalinsis tvaraus gyvenimo būdo idėjomis ir sieks rekordo – 7-ių miestų senjorai ners didžiausią kilimą iš antrinių tekstilės atliekų, kurį dovanos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentui. Kilimas papuoš vaikų lėlių teatro studiją „Berniukas Žirniukas“.

Kuo daugiau senjorų, tuo didesnis kilimas

Kaip teigia organizatoriai, kuo daugiau aktyvių senjorų – tuo didesnis kilimas ir tuo daugiau prasmingai panaudotos nereikalingos tekstilės.  

Renginių ciklas prasidėjo Vilniuje, vakar įvyko Birštone, rytoj įvyks Kėdainiuose, birželio 17 d. – Druskininkuose, birželio 18 d. – Kaune, birželio 21 d. – Jonavoje, o paskutinis renginys birželio 22 d. įvyks Ukmergėje.

Visas renginio vietas ir tikslų užsiėmimų bei kino seansų laiką rasite renginio „60+“ interneto svetainėje bei socialiniuose tinkluose.

Užsiregistruoti galite el. paštu marketingas@60plius.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, tel. nr. ir miestą, kuriame dalyvausite. Renginio metu dalyvių bus prašoma pateikti galiojantį galimybių pasą.

Vyresnio amžiaus žmonėms skirto nemokamo žurnalo „60+“ komanda, kartu su kūrybinių komunikacijos projektų agentūra „Ugdanti komunikacija“, jau antrus metus kviečia Lietuvos senjorus atrasti daugiau prasmingo laisvalaikio praleidimo būdų ir pristato nemokamų edukacinių renginių ciklą senjorams „60+ kine“.

Renginio „60+ kine“ org., „Kėdainių mugės“ inf.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.