Kad ir kaip stengėsi atsilaikyti prieš „Lietuvos rytą“, Kėdainių krepšininkams nepavyko vilniečių namo išleisti tuščiomis.

„Nevėžis“ atkakliai priešinosi „Lietuvos rytui“.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ „Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate iškovojo savo 13-ąją pergalę. Sostinės ekipa Kėdainiuose 81:68 (17:16, 24:21, 22:15, 18:16) įveikė „Nevėžio“ krepšininkus.

Tačiau rungtynės nebuvo į „vieną krepšį“. Susitikimą sėkmingiau šeimininkai, kurie sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes pirmavo (9:3). Įpusėjus ketvirčiui „Nevėžis“ vis dar buvo priekyje (11:7), tačiau po Roko Giedraičio ir Davido Logano taškų vilniečiai išsiveržė į priekį (12:11). Po pirmų 10 žaidimo minučių „Lietuvos rytas“ turėjo minimalų pranašumą – 17:16.

Antrame kėlinyje „Lietuvos rytas“ nuolat buvo pirmaujančios komandos vaidmenyje, tačiau jų didžiausias pranašumas tesiekė tik 5 taškus, o po dviejų kėlinių vilniečiai turėjo tik 4 taškų persvarą – 41:37.

Lūžis svečių naudai įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje. Iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes A. Fisheris pataikė tritaškį, o „Lietuvos rytas“ pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklę persvarą (59:48), kurią išlaikė ir po 30 žaidimo minučių – 63:52.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus 4 minutes vilniečiai įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą (73:56) bei praktiškai atsakė į klausimą, kas taps šių rungtynių nugalėtoju.

Baiminantis galimų „Lietuvos ryto“ sirgalių išpuolių Kėdainių arenoje buvo sustiprinta apsauga.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Ignas Vaitkus ir Jermaine’as Love’as, pelnę po 13 taškų, Paulius Petrilevičius uždirbo 11, Toni Prostranas 10 taškų.

„Lietuvos rytą“ į nelengvą pergalę vedė 15 taškų pataikęs Davidas Loganas.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Paulius Juodis sakė, kad šįkart jo auklėtinius išmušė kibi vilniečių gynyba: „Mums trūko jėgų ir koncentracijos. Buvome nubausti, dar bandėme lyginti žaidimą, tačiau mums nepavyko. Leidome svečiams nusiimti per daug kamuolių.“

Vilniaus ekipos treneris Tomas Pačėsas savo komandai kritikos išsakė už disciplinos trūkumą gynyboje: „Per daug išsibaudavome. Žaidėjai labai stengėsi, tačiau klaidų išvengti nepavyko.“

Po šios nesėkmės Kėdainių krepšininkai nukrito į devintąją turnyrinės lentelės vietą.