Pastarąją parą Kėdainių rajone neišvengta skaudžių įvykių. Deja, ne visais atvejais buvo galima padėti.

Ketvirtadienį perpiet Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad Krakių sen., Jankūnų k. pilant iš indo užsidegė benzinas, pilietis apdegė dešinę plaštaką. Informuotas gaisrus tiriantis pareigūnas.

Konstatuota mirtis

Vasario 15-osios vakarą, 19.43 val. sulaukta žinios, kad Josvainių mstl., Skroblų g. gyventoja neatidaro durų, raktai palikti spynoje iš vidaus, telefonu neatsiliepia.

„Apie tai, kad reikalinga pagalba patekti į savarankiško gyvenimo namų pirmojo aukšto patalpas pranešė individualiosios priežiūros darbuotoja. Atvykę ugniagesiai laužtuvu atidarė duris ir vidun įleido medikus, Deja, pastarieji moteriai jau niekuo nebegalėjo padėti, jai konstatuota mirtis“, – teigia Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Pagalbos prireikė policijai

Šiąnakt, tuoj po vidurnakčio, ugniagesiams teko vykti į atokų Preikapės kaimą, esantį Pernaravos seniūnijoje, mat buvo gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba ištraukti užklimpusį policijos automobilį. Buksyravimo lynu purvyne įstrigęs pareigūnų automobilis ištrauktas.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.