Lapkričio 4-osios vakare Kėdainiuose, automobilių stovėjimo aikštelėje, apsuptoje gyvenamųjų daugiabučių namų, netikėtai užsiliepsnojo automobilis. Arti įvykio vietos buvę liudininkai pašiurpo, kai iš degančio automobilio salono pasigirdo veriantis vyriškio klyksmas. 

Vietoje, kur neaiškiomis aplinkybėmis užsidegė automobilis, iki šiol styro nuodėgulių ir apdegusių daiktų krūva.

Vietoje, kur neaiškiomis aplinkybėmis užsidegė automobilis, iki šiol styro nuodėgulių ir apdegusių daiktų krūva.

Automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje prie A. Kanapinsko g. 6 namo, apie 18.30 val., liepsnose paskendo automobilis „Honda Accord“. Netoli įvykio vietos buvę liudininkai skubiai iškvietė pagalbą. Tačiau laukti, kol atvažiuos pagalba ir žiūrėti, kaip automobilyje dega gyvas žmogus, žmonės negalėjo. Keli drąsiausi patys lindo į automobilį ir rizikuodami ištraukė gyvu fakelu tapusį vyrą. Jį paguldė šalia esančioje pievelėje. „Vyras visą tą laiką, kol atvažiavo greitoji pagalba, buvo sąmoningas. Jis nuolat kartojo, kad nenori gyventi. Tačiau nežinau, ar dėl, to kad skaudėjo kūną, ar dėl dėl kokių nors kitų asmeninių priežasčių“, – prisiminimais dalinosi įvykio vietoje buvusi liudininkė. Laimei, daugiau žmonių degančiame automobilyje nebuvo.
Jauna moteris gyvena prie pat nelaimės vietos, tačiau teigė anksčiau nei vyro, nei šio automobilio nepastebėjusi. „Tikrai nepastebėjau, gal vyras pas kažką buvo atvykęs? Juolab kad įvykus nelaimei, taip ir neatsirado nieko iš artimųjų ar šiaip šį žmogų pažinojusių žmonių“, – kalbėjo moteris.
Židinys – vairuotojo pusėje
Ištrauktą iš automobilio žmogų išsivežė greitoji medicinos pagalba. Jis paguldytas į VšĮ „Kėdainių ligoninė“ reanimacijos skyrių, vėliau pervežtas į Kauno klinikas. Vyriškio būklė labai sunki – nustatyta, kad jis nudegė daugiau nei 50 proc. kūno ploto. Policijos pareigūnai, tiriantys šį atvejį, nustatė, kad nukentėjusysis – penkiasdešimtmetis kaunietis Germantas S.
Pasak Virginijaus Stogevičiaus, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko, kol kas dar sunku tiksliai pasakyti, dėl ko užsidegė automobilis – tikslios išvados paaiškės per artimiausią mėnesį. „Gaisro židinys buvo automobilio salone, vairuotojo pusėje. Automobilyje buvo sumontuota ir automobilinė dujų įranga, tačiau, pirminiais duomenimis, ji nebuvo gaisro priežastimi“, – sakė pareigūnas.
Gaisro metu išdegė automobilio salonas, pati transporto priemonė eksploatavimui jau netinkama.
Iki šiol spėliojama, kodėl įvyko nelaimė. Keliamos versijos, kad vyras nusprendė susideginti pats arba jis buvo padegtas.

Panašios naujienos