Ar jus vargina išsiplėtusios kojų venos? Kojų skausmas, tinimas, mėšlungis, išsiplėtę kojų odos kapiliarai? Gal kojose jaučiate diskomfortą, kojų odą beria ir niežti? Dažnai jaučiate diskomfortą kojose? Tada jums reikalingas venų gydymas, kurį profesionaliai atlieka kraujagyslių chirurgas-flebologas gyd. Arūnas Grinkevičius. 

gydytojasNuolat gerų ir nuoširdžių atsiliepimų iš pacientų visoje Lietuvoje sulaukiantis gydytojas dirbti atvyksta ir į Kėdainius, A. Ragauskienės polikliniką, įsikūrusią Senosios Rinkos a. 5, Kėdainiai. Artimiausiu metu gydytojas pacientus čia konsultuos sausio 29-ąją dieną, penktadienį.
Pasak specialisto, išsiplėtusios arba varikozinės kojų venos – daugelio žmonių problema. Skaičiuojama, kad varikoze serga maždaug 20 proc. vyrų ir net apie 40 proc. moterų. Lietuvoje šiais negalavimais skundžiasi iki 300 tūkstančių žmonių. Paprastai tai vyresnio amžiaus žmonės, tačiau pastebima, kad venų varikoze skundžiasi ir vis jaunesni asmenys.
Šiltuoju metų sezonu itin paūmėja šios ligos simptomai, tad, pasak gydytojo, dabar pats laikas pradėti rūpintis kojų sveikata ar gydyti susirgimų priežastis bei pasekmes.
„Negydoma liga nuolat progresuoja ir pati savaime niekuomet nepraeina. Varikozines kojų venas būtina gydyti ne tik dėl grožio. Negydant išsiplėtusio venų tinklo, pakinta kojų odos būklė. Varikozės pažeistose venose labai padidėja net ir trombozės pavojus“, – pabrėžė specialistas.
3Venų varikozė yra gydoma keliais būdais – invaziniu bei neinvaziniu keliu. Gydytojas po individualios konsultacijos, įvertinęs paciento ligos simptomus, paskiria patį efektyviausią gydymo būdą.
Pasitikrinkite, ar Jums negresia venų varikozė:

  • pastebimai iššokusios kraujagyslės/venos;
  • vakare jaučiate kojų sunkumą;
  • matyti ryškus kojų patinimas;
  • kojos nuolat pavargusios;
  • jas dažnai suima mėšlungis;
  • išsiplėtusios venos nemaloniai pulsuoja;
  • odoje atsirado pigmentinių dėmių, pakito odos spalva;
  • kojų, ypač blauzdų, odos niežulys;
  • pėdos ar čiurnos srityje pagausėjo kapiliarų ar atsirado išsiplėtusių kraujagyslių tinklas.

Kraujagyslių gydytojas A. Grinkevičius – profesionalus ir atsakingas, ne vienerių metų patirtį kraujagyslių chirurgijos srityje turintis gydytojas.
„Stengiuosi visiems ir visada padėti. Manau, kad ši savybė viena iš svarbiausių mano profesijoje. Didžiausias atlygis – tai laimingos pacientų akys ir nuoširdūs padėkos žodžiai“, – sako gydytojas A. Grinkevičius.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.