Antradienio popietę ties pietvakariniu įvažiavimu į Kėdainių miestą girtas 50-metis sukėlė eismo įvykį ir suknežino savo visureigį.

Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, avarija įvyko apie 15 val.

Žiedinėje dviejų kelių Jonava-Kėdainiai-Šeduva ir Aristava-Kėdainiai-Cinkiškiai sankryžoje „Volvo“ automobilis atsitrenkė į vilkiko „Scania“ galą. Sunkiasvorė transporto priemonė apgadinta nesmarkiai, o lengvojo automobilio priekis kaip reikiant suknežintas, bet vairuotojas, pirminiais duomenimis, rimtų traumų nepatyrė.

58-erių metų vilkiko vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus, jis nenukentėjo. Atvykus policijai ir kitoms specialiosioms tarnyboms, paaiškėjo, kad „Volvo“ vairavęs vyras prie vairo sėdo būdamas neblaivus. Po įvykio jam užfiksuotas 1,4 prom. girtumas.

Policija praneša, kad dėl šio įvykio pradėta administracinė teisena pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 423 str. 3 d. (nežymų sveikatos sutrikdymą ir turto sugadinimą nulėmęs Kelių eismo taisyklių pažeidimas). Už tai vairuotojui gresia bauda nuo 1 200 iki 1 500 eurų. 

Už šį administracinį nusižengimą privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo 3 iki 5 metų arba asmenims, kuriems nustatytas lengvas neblaivumas (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės), teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo 2 iki 4 metų ir draudimą vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengti antialkoholiniai variklio užraktai, nuo 1,5 iki 2 metų. Taip pat gali būti konfiskuota transporto priemonė. Kokią bausmę taikyti neblaiviam prie vairo sėdusiam ir eismo įvykį sukėlusiam 50-mečiui spręs teismas.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.