Šiąnakt specialiosios tarnybos skubėjo į gaisrą, kurio, kaip paaiškėjo, nė nebuvo. Apie tai pranešusi moteris „prisivirė košės“. Už melagingą pranešimą ir kitus pažeidimus jai gresia nemažos baudos.

Prieš vidurnaktį, 23.35 val., Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., dega malkos arba namas. Pranešėja neprisistatė, pokalbį nutraukė. Į nurodytą vietą nedelsiant išskubėjo specialiųjų tarnybų ekipažai.

Kaip informavo Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovai spaudai, atvykę policijos pareigūnai rado priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesius tikrinančius daugiabutį. Jokio gaisro nenustatyta. Daugiabučio laiptinėje pastebėta akivaizdžiai neblaivi moteris, pareigūnams bandant susisiekti su pranešėja, paaiškėjo, jog tai ta pati moteris.

Moteris bendravo agresyviai, vartotojo necenzūrinius žodžius, įžeidė pareigūnų garbę ir orumą, atsisakė vykdyti teisėtus pareigūnų reikalavimus, atsisakė pateikti asmens dokumentus, todėl  buvo pristatyta į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatą.

Moteris (gim. 1984 m.) buvo akivaizdžiai neblaivi, nuo jos sklido alkoholio kvapas, blaivumą tikrintis atsisakė. Jai surašyti Lietuvos Respublikos administracinio nusižengimo protokolai pagal ANK 493 str. 2 d. (Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas, specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga), 506 str. 4 d. (Statutinių valstybės tarnautojų, karo policijos, Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnybos ar žvalgybos pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymas), 508 str. 1 d. (Statutinio valstybės tarnautojo, kario ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Moteriai gresia nemažos baudos.

Vien tik už BPC darbo trukdymą ir spec. tarnybų iškvietimą, žinant, kad pagalba nereikalinga, gali tekti susimokėti iki 2 000 eurų. Už kitus pažeidimus baudos siekia nuo 90 iki 140 eurų.

 „Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK  inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos