Nors policijos pareigūnai įspėjo, kad net ir šventinėmis dienomis vykdys reidus eismo saugumui užtikrinti, kai kurie vairuotojai surizikavo sėsti prie vairo girti. 

Kauno apskr. VPK praneša, kad gruodžio 23 d. apie 16.00 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., automobilį „Land Rover“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1977 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,58 prom.

Pareigūnai prašo gyventojus būti supratingus – nevaišinti alkoholiniais gėrimais vairuojančių asmenų, o pastebėjus, kad apsvaigęs asmuo ruošiasi kur nors važiuoti, perkalbėti, kad kur kas saugiau ir pigiau bus išsikviesti taksi ar pavežėją, nes už vairavimą išgėrus gresia ne tik didelės baudos, bet ir baudžiamoji atsakomybė, bus atimtos teisės, gali būti konfiskuotas automobilis ar net skirta laisvės atėmimo bausmė.

„Girti vairuotojai neretai pražudo save, drauge važiuojančius asmenis ar kitus eismo dalyvius, todėl visuomenė neturėtų toleruoti girtų asmenų prie vairo, – teigia kelių policijos pareigūnai, tuo pačiu primindami, kad gruodžio 25–28 d. ne tik pagrindiniuose šalies keliuose, bet ir užmiesčio keliukuose bus vykdomi transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos