Tiskūnų kaimo bendruomenė puikus pavyzdys, kad ne vien darbais kaimų žmonės sotūs. Tiskūniškiai puikiai leidžia laisvalaikį aktyviai sportuodami ir pramogaudami.

Projekto metu tiskūniškiai pažino šiaurietiškąjį ėjimą.

Projekto metu tiskūniškiai pažino šiaurietiškąjį ėjimą.

Visai neseniai Tiskūnų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Sportuojanti mūsų kaimo bendruomenė“.

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau Kėdainių rajono visuomenės narių įsitraukia į fizinio aktyvumo skatinimo projektus, kurie leidžia mūsų rajono žmonėms tapti sveikesniems, fiziškai aktyviems ir taip gerinti savo gyvenimo kokybę. Projektas „Sportuojanti mūsų kaimo bendruomenė“ Tiskūnų kaime startavo gegužės 1 dieną ir tęsėsi iki birželio 30-osios. Šiam projektui vykdyti finansavimą skyrė Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Vyriausybės. Džiugu, kad vis dažniau pavyksta pritraukti ir generuoti lėšas tikslingai į Kėdainius. To dėka kėdainiečiai atranda vis platesnių galimybių atrasti sportą, judėjimą ir gali patys pasirūpinti savo sveikata“, – sakė Kėdainių sporto centro direktoriaus pavaduotojas Tomas Pakštys.

Dėmesio netrūko ir tinklinio mėgėjams.

Dėmesio netrūko ir tinklinio mėgėjams.

Projekto „Sportuojanti mūsų kaimo bendruomenė“ sumanytojai ir koordinatoriai – Tiskūnų kaimo bendruomenės centras, Kėdainių sporto centras, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Projekto metu buvo siekiama suteikti bendruomenei žinių apie fizinį aktyvumą bei sudaryti sąlygas aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, taip skatinti bendruomenės narių kūrybiškumą, savarankiškumą bei iniciatyvumą.

„Projektas padėjo gerinanti ir stiprinanti bendruomenės narių tarpusavio ryšius, formavo bendruomenės požiūrį į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Buvo rengiamos sportinės, netradicinės pratybos bei paskaitos. Dalyviai galėjo rinktis vieną ar keletą iš siūlomų veiklų: žolės riedulio, krepšinio, netradicinių judriųjų žaidimų, futbolo. Kiekvienas dalyvis lankė praktinius ir teorinius užsiėmimus. Užsiėmimai vyko savaitgaliais bei bendruomenės nariams laisvu nuo darbo metu. Veiklos vyko Kėdainių sporto centro rekreacijos ir sporto komplekse bei mūsų pačių kaime. Padarėme gražią pradžią ir tikrai ties ja nesustosime. Su sportu draugausime ir toliau“, – puikiai pavykusiu projektu pasidžiaugė Tiskūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vida Vansevičienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.