Akcinėje bendrovėje „Lifosa“ nuo sausio mėnesio trečius metus vyko „Protų mūšio“ kovos. 

Trečiojo lifosiečių „Protų mūšio“, kuris vyko keturiais turais, nugalėtojais tapo „Kuklaus klano“ komanda.

Trečiojo lifosiečių „Protų mūšio“, kuris vyko keturiais turais, nugalėtojais tapo „Kuklaus klano“ komanda.

Po keturių turų paaiškėjo, kad ir šįmet tarp trąšų gamintojų galvočiausi buvo „Kuklaus klano“ komandos vyrai. Jie už savęs paliko antrąją vietą užėmusią „Mechanikos cecho“ komandą ir trečiąja pozicija turėjusius pasitenkinti „Archyvukus“.
Kai kurie žaidimo dalyviai juokavo, kad po trijų pergalių kitąmet ši nugalėtojų komanda galėtų dalyvauti tik garbės svečių teisėmis nekonkursine tvarka, o patys „Protmūšio“ čempionai sakė, kad intrigos žaidime netrūksta ir jie sulaukia gana neblogo pasipriešinimo.
„Šiame žaidime tikrai įdomu dalyvauti. Smagu, kad mūsų komanda nuo susibūrimo nesikeičia ir mes į žaidimą ateiname gerai praleisti laiką. Specialiai nesiruošiame ir jokių šaltinių nestudijuojame. Paprasčiausiai pasitikriname turimas žinias, o pavykus pagauti sėkmę užvaldo azartas ir noras eiti tik pirmyn“, – sakė vienas nugalėtojų komandos atstovų Jonas Japertas.
Žaidime dalyvavę „Lifosos“ veteranai sakė vertiną įmonės suteiktas galimybes pabūti kartu su jaunimu ir pabendrauti: „Mes jaučiamės vienos gražios šeimos nariais. Mums svarbu, kad gauname dėmesio, nesame užmiršti, o ir pasivaržyti su jaunimu visai smagu.“
Lifosiečių „Protų mūšiui“ nuo pat pirmųjų susiėjimų diriguojantis didelis šio žaidimo entuziastas Robertas Petrauskas prisipažino, kad bendrovė „Lifosa“ vienintelė Lietuvoje savo kolektyvui suteikianti progą pamankštinti protus. „Labai smagu, kad turime bent vieną įmonę, kuri nutarė patenkinti savo darbuotojų norą pasivaržyti intelektualiame žaidime. Kiekviename žmoguje yra užkoduotas smalsumas. Nepamirškime, kad azartas dažną žmogų veda į priekį. Kėdainiečiai labai šaunūs žaidėjai. Tarp jų yra ir gebančių perkąsti „Protmūšių“ riešutus, tačiau yra ir tokių, kuriems reikia tiesmukiškesnių klausimų. Tarp lifosiečių yra kelios komandos, kurios žaidžia geriau už Lietuvos vidutiniokus žiniukus. Sveikinu visus penkiolikos komandų žaidėjus ir tikiuosi, kad po metų mes vėl susitiksime jau tradicija tapusiame žaidime“, – sakė „Protų mūšių“ entuziastas R. Petrauskas.
Žaidimą kasmet organizuojanti „Lifosos“ viešųjų ryšių specialistė Sonata Patkauskaitė pastebėjo keistą sutapimą – pirmaisiais, 2013-aisiais, metais jame varžėsi 13 komandų, 2014-aisiais – 14, o 2015-aisiais – jau 15 komandų: „Žvelgiant į tokias tendencijas, panašu, kad kitąmet turėsime dar viena komanda daugiau. Iš tiesų šis žaidimas – puiki proga smagiai ir turiningai praleisti laiką. Daug gerų emocijų ne vienai komandai sukėlė ne tik teisingi atsakymai, bet ir jų išradingumas, visai nuklystant į lankas. Per keturis metus turėjome visko: ir netikėto džiugesio, ir nelaukto apmaudo, ir smagaus šmaikštumo.“
Girdama komandas už aktyvumą ir norą laimėti S. Patkauskaitė tik priminė keletą šmaikščių epizodų, kuriuos pavadino „Smegenų mūšiu“. Moteris priminė, kad į klausimą apie tai, kas per mėnesį užauga 2,5 milimetro ir vyrams tai nerūpi, tačiau moterų netenkina, kai kas buvo įsitikinęs, jog tai – antakiai, tačiau teisingas atsakymas buvo nagai. Juoko bangą sukėlė ir priminimas, kad klausimas, kokia buvo Cicerono vergo Tirono, be kurio jis nepradėdavo savo kalbos, profesija, sulaukė atsakymo – budelis, nors iš tiesų vergas buvo scenografistas.
Bendrovės „Lifosa“ administracijos direktorius Juozas Baniota tik priminė, kad įmonė turi žaidynes kūnui – tradicinę spartakiadą, tad nebuvo galima nuskriausti ir tų, kas nori pamankštinti protus: „Mes darome tai, ko nori darbuotojai. Norime, kad lifosiečiai eitų į priekį, tobulėtų ir nesustotų vietoje. Jei tik bus poreikis, „Protų kovas“ organizuosime ir kitąmet.“

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.