Prieš metus „Kėdainių mugės“ kalbinta aromaterapeutė, kineziterapeutė, natūralios kosmetikos entuziastė Monika Bružienė nepamiršo savo svajonės įkurti kabinetą, kuriame galėtų dalintis sukauptomis žiniomis ir patirtimi: atlikti aromaterapinį atpalaiduojantį masažą kūnui bei palepinti klientes japonišku imperatorišku veido masažu „KOBIDO“, įtraukti kineziterapijos elementų, vesti aromaterapijos ir kremų gaminimo pamokėles to norinčioms moterims. Žingsnis po žingsnio svajonės link – ir štai, nuo šiol esate laukiami „Sveikatos harmonijos“ kabinete, įsikūrusiame Josvainių g. 71D, grožio namuose „Glamour Beauty House“.

Sveikatinimo kabineto „Sveikatos harmonija“ įkūrėja Monika tikisi, kad jos veikla bus naudinga klientams ir salono darbuotojoms. „Bus rengiami vakarėliai moterims, norinčioms daugiau sužinoti apie aromaterapiją ir kvapų pasaulį, norinčioms išmokti pasigaminti natūralias veido priežiūros priemones, natūralų kremą. Taip pat bus galima rengti mergvakarius, kurių metu gaminsite natūralų kremą, pasinersite į kvapų pasaulį, pažinsite eterinius aliejus, sužinosite apie jų panaudojimo galimybes ir teigiamą poveikį organizmui“, – planais dalinosi Monika.

Masažas padės atgauti jėgas

Viena iš paslaugų, kurios teikiamos „Sveikatos harmonijos“ kabinete – aromaterapinis masažas visam kūnui arba atskiroms jo dalims, pavyzdžiui, nugarai ar veido ir dekoltė sričiai. „Aromaterapinis masažas atliekamas naudojant profesionaliai parinktus ir individualiai pritaikytus augalinius ir eterinius aliejus. Natūralūs aliejai naudingi odai: jie ją minkština, drėkina, daro elastingesnę, o eteriniai aliejai per odą patenka į organizmą ir jame pasiskirsto per kraujotaką. Šis masažas gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, pakelia tonusą, suteikia energijos arba, jeigu žmogus patiria stresą, atpalaiduoja, ramina, šalina įtampą. Masažo metu atsipalaiduoja ir stiprėja organizmas, gerėja nuotaika ir darbingumas,“ – apie šio masažo poveikį pasakojo Monika.

Klientėms, norinčioms tonizuojančio ir stangrinančio poveikio veidui jau po pirmos procedūros, Monika siūlo išbandyti unikalų, japonišką imperatorišką veido masažą „KOBIDO“. „Veido masažą atliksiu su nuostabiai kvepiančiu ir skaistumo suteikiančiu Afroditės aliejumi, purškiamu gėlių vandeniu – hidrolatu ir hialurono rūgštimi. Klientes lepinsiu savo gamybos jauninančiu kremu, kurio sudėtyje yra resveratrolio – jaunystės eliksyro, vieno stipriausių gamtoje esančių antioksidantų. Stengsiuosi, kad klientės jaustųsi kaip deivės“, – procedūros eiga ir savo siekiais dalinosi Monika.

Aromaterapijos žiniomis dalinsis su moterimis

„Sveikatos harmonijos“ kabinetas veikia Josvainių g. 71D,
grožio namuose „Glamour Beauty House“, mob.: 8 628 03 270.

„Kvapų pasaulis išties įstabus ir teikiantis daug galimybių pagerinti mūsų savijautą“, – neabejoja pašnekovė. Prieš septynerius metus, studijuodama Lietuvos sveikatos mokslų universitete kineziterapijos specialybę, ji nusprendė plėsti savo žinias ir apsilankė masažo akademijos „Agnum centras“ organizuojamuose kursuose, kuriuos vedė žinoma eterinių aliejų ekspertė, parfumerė, masažų instruktorė, homeopatė, kosmetologė Jūratė Kukenienė. „Iki šiol domiuosi naujovėmis ir vykstu į „Agnum centro“ mokytojos Jūratės rengiamus seminarus, kuriuose mokomės naujų kremų gaminimo receptų, susipažįstame su naujais ingredientais ir dalinamės patirtimi su aromaterapijos klubo narėmis. „Agnum centro“ įkūrėja Jūratė – mano mokytoja ir įkvėpėja, remiuosi jos žiniomis ir patirtimi. Planuoju pakviesti ją atvykti į mūsų kraštą ir surengti seminarą Kėdainių moterims, kurios turės galimybę ne tik sužinoti daugiau apie aromaterapiją, bet ir maloniai praleisti vakarą grožio namuose, degustuojant Provanso kvapus“, – planais dalinosi Monika.

Po viso kūno masažo, įsisupę į šiltą chalatą, klientai kviečiami paragauti šiltos arbatos.

Judėjimas – geros savijautos šaltinis

Po bakalauro studijų Monika pasirinko sveikatinimo ir reabilitacijos fiziniais pratimais krypties magistro studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Šiuo metu ji dirba kineziterapeute Kėdainių vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka“, taip pat, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimu, keletą vakarų per savaitę veda treniruotes Kėdainių moterims.
Jauna moteris aktyviai mokosi ir tobulina savo žinias seminaruose ir kursuose. Naujausių baigtų kursų metu ji įgijo daugiau patirties, kaip taikyti manualinę terapiją kaklo, peties sąnario ir stuburo juosmens srities skausmo malšinimui, netaisyklingų kūno dalių padėčių korekcijai.

Praėjusiais metais Monika taip pat baigė kinezioteipavimo kursus. Tai naujas metodas, kurį kineziterapeutai plačiai taiko įvairiose srityse klinikinėje praktikoje, sporte. Taikant šį metodą, ant odos klijuojamas kinezioteipas, kuris visą parą turi poveikį raumenims ir kitiems audiniams: gerina kraujotaką, mažina kaklo ir nugaros skausmus, gerina raumenų funkcionavimą. Jis skiriamas koreguojant netaisyklingą laikyseną, traumų profilaktikai ir kt.

Suteikus konsultaciją, išsiaiškinus problemas ir nusprendus, kaip galima padėti jas spręsti kineziterapijos būdu, Monika savo žiniomis ir praktiniais įgūdžiais su klientais dalinsis ir „Sveikatos harmonijos“ kabinete.

Panašios naujienos