Metų sandūrą nušvietę fejerverkai, kaip ir kasmet, sukėlė bėdų – ne vienoje miesto vietoje uždegti atliekų konteineriai.

Pirmasis toks pranešimas pasiekė 25 minutės po Naujųjų sutikimo. Iš Chemikų gatvėje stovėjusio požeminio atliekų konteinerio rūkstančius dūmus pamatę žmonės kvietė ugniagesius. Pastariesiems teko gesinti užsidegusias šiukšles, o po to važiuoti į A. Kanapinsko gatvę, kur, pasak pranešėjo, irgi degė konteineris. Tačiau ugniagesių pagalbos neprireikė, smilkusios šiukšlės jau buvo užgesusios.

Pusvalandis po vidurnakčio Šėtos gatvėje degė petardos dėžė, o prie namo – požeminis konteineris.

Liepsnos siautėjo ir po antros valandos nakties. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo pranešė, kad J. Basanavičiaus g. atvira liepsna dega plastikinis atliekų konteineris. Jame degė šiukšlės. Nuo kaitros konteineris apsilydė.

Įvykis tiriamas. Nuostoliai nustatinėjami.

Ne visi pranešimai pasitvirtino

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė informavo, kad naujametę naktį būta ir nepagrįstų iškvietimų.

00.47 val. sulaukta informacijos, kad Surviliškio sen., Berželės k., Berželės g. dega 1 aukšto naujos statybos namas, šalia – pirtis.

„Į nurodytą vietą atskubėję ugniagesiai gaisro požymių nerado“, – teigė atstovė spaudai.

„Kėdainių mugės“, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos