Pristatome įtampos, dviejų moterų psichologinės kovos kupiną amerikiečių rašytojos Alessandros Torre, pasirašančios pseudonimu A. R. Torre, psichologinį trilerį „Pražūtingos mintys“.  

Rašytoja geriausiai žinoma dėl šiuolaikinės romantikos, yra „Cosmopolitan“ miegamojo tinklaraštininkė, puikiai įvaldžiusi ir psichologinio trilerio žanrą. Tai pirmoji jos knyga, išleista lietuvių kalba.  Knygą iš anglų kalbos išvertė Margarita Vilpišauskaitė, išleido leidykla „Briedis“.

Romano veiksmas vyksta tobulame miestelyje, kuriame įprasta draugauti su visais kaimynais. Miestelio senbuvė Ket Vintrop gyvena tobulą gyvenimą su savo seksualiu ir ją dievinančiu vyru Viljamu. Moteris leidžia dienas ilsėdamasi savo prabangiame name, plepėdama su draugėmis ir pirmininkaudama kasmetiniam bendruomenės renginio organizaciniam komitetui. Kai čia atsikrausto naujokai Raideriai, Ket juos pasitinka šiltai ir svetingai.

Nina Raider nėra namuose laiką leidžianti žmonelė. Ji yra ugdomoji lavintoja, vilkinti masinės gamybos suknelę, turinti krūvą asmeninių problemų ir vyrą, kuris nepatenkina jos ambicijų. Miestelis, kuriame apsigyvena, Ninai žingsnis link to, ko ji trokšta.  O nori ji to, ką turi Ket. Pirmiausia – jos vyro Viljamo. Susižavėjimas netrukus virsta maniakiška aistra. Nina veikia apskaičiuotai. Ji pradeda konsultuoti Viljamo įmonę, o jos atsikraustymas į kaimynystę taip pat nebuvo atsitiktinis. Nina greitai įsiterpia į Ket šeimos gyvenimą ir santuoką.

Knyga, dedikuota žmonoms,  prasideda prologu, kuriame detektyvas apklausia Niną dėl pasikėsinimo nužudyti savo vyrą. Lyg ir viskas turėtų būti aišku. Tačiau, kaip iš tiesų rutuliosis veiksmas, kuo baigsis?  Neperskaitę nesužinosite.

Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.