Ši knyga – 12 atvirų pokalbių su išskirtinėmis moterimis. Stipriomis, ryžtingomis, talentingomis, įtakingomis, laužančiomis stereotipus ir visuomenės barjerus. Šios moterys skiriasi amžiumi, užsiėmimais, pomėgiais, gyvenimu būdu. Tai ypatingos asmenybės, keičiančios Lietuvos ir pasaulio veidą, savo kūryba ar darbais įkvepiančios aplinkinius, darančios pasaulį geresnį ir gražesnį.

Aušra Prasauskaitė vos sulaukusi šešiolikos pradėjo karjerą žurnalistikos srityje, bet vėliau pasuko į viešuosius ryšius – sritį , kurioje populiariausių Lietuvos prekių ženklų istorijas pasakoja jau beveik dešimtį metų. Šiuo metu ji vadovauja savo vardo komunikacijos agentūrai „A|PR“. Aušra penkerius metus gyveno Paryžiuje ir Londone, pastarajame baigė mados studijas. Rašymas apie įdomias asmenybes yra jos pomėgis.

„Kad ir kas nutiktų, pasakysiu, kad knyga man pavyko. Pirmiausia todėl, kad po susitikimų su savo herojėmis tapau kitokia. Pokalbių būta visokių: ir restorane, ir lovoje, ir turguje. Kartu verkėme ir iš juoko, ir iš liūdesio. Bendraudama su šiomis moterimis pasikartojau giliai širdyje žinotas, bet pamirštas tiesas – kad ir tai, jog didelis noras yra svarbesnis už dideles galimybes, nes būtent noras ir sukuria tas galimybes“.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.