Gražios, lygios lubos puošia kiekvienus namus ar patalpas. Jei baiminatės, kad įrenginėjant lubas dėl nekokybiškai atliktų darbų pradės kristi tinkas, darbai truks labai ilgai ir teks gyventi tarsi statybų aikštelėje, rinkitės vos prieš kelerius metus Lietuvos rinkoje pasirodžiusią alternatyvą – įtempiamas lubas.

Įtempiamų lubų spalvą galima rinktis iš pačių įvairių spalvų ir atspalvių.

Tai lubos, kurios susideda iš lubų perimetre pritvirtintų profilių bei dangos, gaminamos iš polivinilchlorido (PVC) arba polisterio.

Pasak įmonės „Briliantinės lubos“ pardavimų vadovo Sergejaus Gorškovo, tokio tipo lubos turi nemažai privalumų: visada lygus paviršius, galimybė rinktis iš plataus apipavidalinimo pavyzdžių bei atsparumas užliejimui. O bene vienas didžiausių tokių lubų privalumų – žema kaina bei greitas darbų atlikimas.

Kodėl įtempiamos lubos?

„Maždaug 20 kv. metrų ploto patalpoje, įtempiamas lubas darbininkai gali sumontuoti vos per keletą valandų, o iki 100 kv. metrų dydžio patalpoje lubas galime sudėti per vieną dieną. Be to, montuojant neatsiranda purvo (nes, pavyzdžiui, darant gipsines lubas būna daug dulkių), – pažymėjo S. Gorškovas. – Skirtingai nei gipsinės lubos, įtempiamos lubos nesutrūkinės, jose neatsiras plyšelių. Dar vienas privalumas, kad įtempiamos lubos neblunka – jas galima plauti, dezinfekuoti, valyti šepečiu, tačiau lubos savo pirminės spalvos tikrai nepraras. Be to, tokios lubos puikiai išlaiko vandenį: jei iš viršutinio aukšto pradėtų bėgti vanduo, gerai sumontuotų įtempiamų lubų 1 kv. metras išlaiko net 180 litrų skysčio“, – trumpai vienus pagrindinių privalumų išdėstė pašnekovas.

Skirtingai nei gipsinės lubos, įtempiamos lubos nesutrūkinės, jose neatsiras plyšelių. Dar vienas privalumas, kad įtempiamos lubos neblunka – jas galima plauti, dezinfekuoti, valyti šepečiu, tačiau lubos savo pirminės spalvos tikrai nepraras.

Žinoma, neabejotinai vienas aktualiausių aspektų, kodėl vertėtų rinktis būtent tokias lubas, yra kaina. „Įtempiamų lubų 1 kv. metro minimali kaina siekia 12–13 eurų, kai gipsinių lubų 1 kv. metro kaina, mūsų duomenimis, gali siekti apie 50 eurų. Įtempiamos lubos yra ilgaamžės – mano atstovaujama įmonė „Briliantinės lubos“ tvirtinimo detalėms suteikia 10 metų garantiją, o pačių lubų medžiagoms – 25-erių metų“, – pasakojo S. Gorškovas ir pridūrė, kad tokias lubas jau spėjo pamėgti Vakarų Europos šalių gyventojai. Vis labiau populiaresnės jos tampa ir mūsų šalyje.

Įtempiamų lubų pasirinkimo galimybės

Įtempiamos lubos yra montuojamos tik patalpų viduje. Klientas pagal savo poreikius bei galimybes gali rinktis skirtingą įtempiamų lubų rūšį, jos paviršių, dizainą.

Kelių lygių lubos – visada estetiškas ir puikiai atrodysiantis pasirinkimas svetainėms.

„Pirmiausiai, įtempiamų lubų būna įvairių paviršių. Blizgių paviršių lubos atspindi vaizdą kaip veidrodis, todėl vizualiai kambarį padaro didesnį. Dažnai tokio paviršiaus lubas žmonės įsirengia vonios kambariuose. Be to, galima rinktis iš 40 įvairių spalvų bei atspalvių variantų. Taip pat galime pasiūlyti ir matinių atspalvių. Tokių lubų tekstūra yra šiek tiek grublėta, o žiūrint susidaro įspūdis, kad paviršius yra tarsi padažytas. Pastebėjome, kad šių lubų klientai pageidauja dažniausiai. Na, o satino lubos blizga minimaliai, todėl yra tarpinis variantas tarp pirmųjų dviejų“, – pasakojo S. Gorškovas.

Klientų pageidavimu, galima sumontuoti ir medžiagines lubas, kurios yra ekologiškai švariausios, o montuoti jas galima net nešildomoje patalpoje. 1 kv. metro minimali kaina siekia nuo 20 eurų.

Įtempiamos lubos montuojamos ir vonios kambariuose – blizgus lubų paviršius sukuria įspūdį, kad patalpa yra žymiai didesnė.

„Pageidaujant klientui, mūsų darbuotojai gali sumontuoti dviejų lygių lubas – jos tikrai papuoš svetainę. Taip pat galime padaryti sklandančias lubas (atrodo, tarsi lubos kabo ore, nesimato tvirtinimo elementų). Lubas galima papuošti ir fotospauda“, – įvairias galimas variacijas pristatė pašnekovas.

Kodėl „Briliantinės lubos“?

Ši įmonė Lietuvos rinkoje aktyviai dirba trejus pastaruosius metus. „Mūsų atstovybių taip pat yra Lenkijoje, Vokietijoje, Baltarusijoje. Šiais metais Lietuvoje planuojama atidaryto savą, lubų gaminimo gamyklą. Vienas mūsų išskirtinumų yra tai, kad įmonėje dirbančius inžinierius galima pasikviesti į namus nemokamai konsultacijai, sąmatų paskaičiavimui, tačiau žmogus neįsipareigoja pas mus pirkti paslaugų. Mūsų įmonėje taip pat dirba virš 12 montuotojų brigadų, kurios savo darbą atlieka labai profesionaliai ir greitai. Vidutiniškai darbai pradedami nuo užsakymo pateikimo praėjus keturioms-penkioms dienoms. Jei žmogui labai skubu, praėjus vos dviem dienoms po išmatavimo, jau galime pradėti montuoti lubas. Mes dedame visas pastangas, kad mūsų klientai būtų patenkinti atliekamų darbų kokybe“, – pažymėjo S. Gorškov.


„Briliantinės lubos“

12 patyrusių montuotojų brigadų;
8 623 dėkingi klientai;
144 674 kv. metrai sumontuotų lubų;
25 metų garantija;
nemokama specialistų konsultacija.
Susisiekti dėl matavimų galite telefonu: 8 607 89 999.

Panašios naujienos