Gruodžio 16 dieną savivaldybės kontroliuojamos įmonės „Kėdbusas“ direktoriaus pareigas pradėjo Remigijus Naujokas. Kol nesibaigs karantinas, neseniai paskirtas bendrovės vadovas jokių pokyčių ar ambicingų ateities planų nežada.

Kai pagerės padėtis

– Kaip planuojate vystyti „Kėdbuso“ veiklą? Kokių pokyčių pirmiausiai planuojate imtis šioje bendrovėje? – „Kėdainių mugė“ paklausė įmonės „Kėdbusas“ naujojo direktoriaus R. Naujoko.

– Kadangi bendrovės „Kėdbusas“ pagrindinis tikslas yra keleivių vežimas autobusais vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo maršrutais, todėl ir toliau planuoju vystyti šią veiklos sritį. Pasiremsiu savo veiklos programa, kurią pateikiau komisijai dalyvaudamas konkurse vadovo pareigoms užimti. Formuojant bendrovės tolimesnę veiklos strategiją išskirsčiau tris pagrindines strategines kryptis t. y. išlaidų mažinimas, paslaugų kokybės gerinimas, pajamų didinimas.

– Gal galite išskirti šios įmonės silpnąsias grandis, kurias reikėtų stiprinti?

– Be išsamios analizės galima drąsiai teikti, kad įmonei reikalinga atnaujinti arba modernizuoti transporto priemonių remonto bazę, kuri buvo pastatyta 1964 metais pramonės rajone, bet racionaliausia būtų ją pastatyti arčiau autobusų stoties arba net pačios autobusų stoties teritorijoje. Būtina atnaujinti ir viešojo transporto parką įsigyjant ekologiškus ir ekonomiškus autobusus. Pagerėjus bendrovės finansinei padėčiai planuotume nusipirkti ir elektrinius autobusus.

Bendrovė turi naują autobusų stotį su administracinėmis patalpomis, kuri pastatyta strategiškai patogioje miesto vietoje. Įmonėje dirba kompetentingi darbuotojai, kurie turi ne vienerių metų darbo patirtį.

– Ar turite planų atnaujinti autobusų parką?

– Šiuo metu bendrovė eksploatuoja 48 autobusus, kurių vidutinis amžius yra apie septyniolika metų, tuo tarpu Europos Sąjungos viešojo transporto priemonių amžiaus vidurkis yra 7,6 metai. Autobusų atnaujinimą vykdysiu periodiškai atsisakant seniausių autobusų ir įsigyjant naujus arba naudotus autobusus.

– Ar įmonės darbuotojų laukia permainos?

– Kadangi karantinas visoje Lietuvoje vyriausybės nutarimu yra pratęstas iki sausio 31 dienos 24 valandos ir niekas nežino, kada jis gali baigtis, kalbėti apie darbuotojų permainas tokiu metu yra tiesiog neetiška.

– Galbūt yra planų, kad „Kėdbusas“ artimiausioje ateityje galėtų tapti didelės keleivių pervežimo kompanijos padaliniu? Jeigu taip, kokios priežastys tai lemtų?

– Vienas iš artimiausių planų įmonei yra vykdyti savo pagrindinę veiklos sritį karantino laikotarpiu ir tik po to galėsime kurti ateities perspektyvinius planus.  

Laimėjo konkursus

Primename, kad lapkričio 30 dieną rajono savivaldybėje buvo išrinktas naujasis bendrovės „Kėdbusas“ direktorius. Konkursą, kuriame dalyvavo vienas kandidatas, laimėjo R. Naujokas.

Dokumentus buvo pateikę du pretendentai, tačiau galiausiai konkurse pasirodė tik vienintelis kandidatas, kuris ir buvo pripažintas laimėtoju.

Apie du dešimtmečius R. Naujokas dirbo įmonės „Kėdainių butai“ direktoriumi. Šios bendrovės valdybos sprendimu 2016 metų balandžio 22 dieną iš įmonės direktoriaus pareigų jis buvo atleistas, nes vadovaudamas bendrovei ir organizuodamas jos veiklą nepateisino gyventojų ir įmonės steigėjo lūkesčių.

Nuo 2020 metų spalio 6 dienos, laimėjęs konkursą, jis tapo savivaldybės administracijos vyriausiuoju specialistu civilinei ir priešgaisrinei saugai pareigose. Iš šios vietos jis pretendavo į „Kėdbuso“ vadovus ir laimėjo konkursą.

Vyriausiosios rinkimų komisijos svetainėje nurodoma, kad R. Naujokas – visuomeninio rinkimų komiteto „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“ steigėjas, 2019 metų savivaldos rinkimuose pretendavęs į rajono tarybą.

Panašios naujienos

One Response

  1. savas

    nu jo, visur savi, Valentino visuomeninio judėjimo narys, kazkada dirbo Kedainių butuose, neįsivaizduoju, kad jis galėtų susitvarkyti, bet savas, viskas bus ok

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.