Kadangi šiemet lygoje rungsis 11 ekipų, 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ sezone bus žaidžiama trijų ratų sistema. O tai reiškia, kad komandos reguliariajame sezone sužais nebe po 36, bet po 30 rungtynių. Tačiau daugiau, nei ankstesniais sezonais, jų bus tiesiogiai transliuojama per televiziją.

Startas – rugsėjo 18 d.

Pirmuosiuose dviejuose ratuose komandos po kartą susitiks namuose ir išvykoje, o trečiųjų tarpusavio rungtynių šeimininkai buvo nustatyti burtų keliu.

Išimtis taikoma Kauno „Žalgiriui“, kuris visas 10 trečiojo rato akistatų rungtyniaus išvykoje.

Rugsėjo 19 d. į kovą stos Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ su Prienų „Labas GAS“ bei Alytaus „Dzūkija“ su „Šiauliais“.

Pirmenybės startuos rugsėjo 18 dieną (šeštadienį), kai sezoną atidarys dvejos tą dieną vyksiančios rungtynės. Panevėžio „Lietkabelis“ namuose priims Klaipėdos „Neptūną“, o Pasvalyje įvyks „Pieno žvaigždžių“ bei Vilniaus „Ryto“ mūšis.

Lietuvos čempionai – Kauno „Žalgiris“ sezoną pradės rugsėjo 20 d., kai juos namuose priims lygos debiutantai – Jonavos „CBet“ krepšininkai.

Pirmajame ture ilsėsis Utenos „Juventus“ ekipa. Jai sezonas prasidės rugsėjo 22 d. rungtynėmis išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“.

Pirmoji grandų – „Žalgirio“ ir „Ryto“ – akistata numatyta lapkričio 7 d. Kaune. Sostinėje dvi geriausios praėjusio sezono komandos susitiks sausio 23 d.

Trečiasis vilniečių ir kauniečių mačas taip pat vyks Vilniuje kovo 28 d.

Naujajame „Betsafe-LKL“ sezone – 300 valandų tiesioginių TV transliacijų

Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) 2021-2022 m. sezone krepšinio sirgaliams televizijos ekrane pateiks dar daugiau tiesioginių rungtynių transliacijų nei bet kada anksčiau. Lyga pasirašė naują ketverių metų sutartį su žiūrimiausia LNK kanalų grupe.

„Per ketverius metus Lietuvos krepšinio lyga mūsų televizijos grupei tapo strategine partnere, o „Betsafe-LKL“ rungtynės – kanalo BTV vizitine kortele, – sako LNK kanalų grupės programų direktorius Jurgis Jefremovas. – BTV ateinantį sezoną transliuos rekordiškai daug nacionalinio krepšinio – numatyta net 40 procentų daugiau rungtynių ir rekordinis skaičius – 300 valandų – tiesioginių transliacijų.“

Taip pat aistruolius naujajame sezone pasitiks dar vienas TV transliacijų pokytis – be šeštadienio ir sekmadienio, krepšinis BTV eteryje karaliaus ir pirmadieniais, o kartais rungtynės bus rodomos ir savaitės viduryje.

„Džiugu, jog televizijos žiūrovai tris kartus per savaitę galės mėgautis aukščiausio lygio transliacijomis. Kiekvienais metais stengiamės sau kelti vis aukštesnę kartelę. Smagu, jog LNK kanalų grupė ir toliau padeda tuos tikslus įgyvendinti“, – kalbėjo LKL prezidentas Remigijus Milašius.

„Rekordiškai išaugęs televizijos rungtynių kiekis leis ne tik būti dar labiau matomiems, bet ir žiūrovui pasiūlyti daugiau mūsų komandos kuriamo turinio, kuris suteiks galimybę sirgaliams pažvelgti į komandų, žaidėjų, trenerių ar teisėjų kasdienybę iš labai arti“, – sakė LKL komunikacijos vadovas Vaidas Leliuga.

Ateinančiame „Betsafe-LKL“ sezone per BTV televiziją bus transliuojama net 120 rungtynių, likusios bus tiesiogiai transliuojamos internetu.

Praėjusiame sezone „Betsafe-LKL“ rungtynes per BTV iš viso buvo įsijungę per 1,6 mln. žiūrovų. Rungtynių transliacijos buvo vienos labiausiai žiūrimų programų per BTV.

Daugiausiai dėmesio įprastai sulaukia Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ kovos, praėjusį sezoną populiariausios buvo antrosios Vilniaus „Ryto“ ir „Žalgirio“ rungtynės, kurias BTV kanale stebėjo per trečdalį milijono žmonių.

Panašios naujienos