Vos prieš dieną prie „Nevėžio“ komandos vairo stojęs 41 metų treneris Mindaugas Budzinauskas nepajėgė Kėdainių krepšininkų savo žiūrovų akivaizdoje atvesti į pergalę. Naujajam strategui ir jo kariaunai pritrūko labai nedaug, nes jie Baltijos krepšinio lygos pirmenybėse Maskvos „Dinamo“ ekipai nusileido tik keturiais taškais 86:90 (18:19, 13:26, 29:23, 26:22).

Naujasis „Nevėžio“ treneris M. Budzinauskas kėdainiečiui J. Tamuliui dėl žaidimo priekaištų neturėjo – vaikinas sužaidė kovingai ir rezultatyviai.

Po šios nesėkmės BBL C grupėje Kėdainių komanda vis dar lieka be pergalių, nors jau sužaidė penkerias rungtynes.
Priešnuodžių prieš vienintelį Rusijos klubo legionierių Tyshawną Taylorą, kuris per pirmuosius du kėlinius surinko 12 taškų, neradę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį deficitą – 31:45.
Tačiau viskas pasikeitė trečiajame kėlinyje, kai kėdainiečiai ketvirtį pradėjo aštuoniais taškais paeiliui, sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (39:45).
M. Budzinausko treniruojama Kėdainių ekipa varžovus pavijo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai Marcusas Monroe ir Andrius Aleksandrovas surinko keturis aikštės šeimininkų taškus iš eilės, Roderickas Camphoras varžovų techninę pražangą pavertė vienu tašku bei rezultatas tapo lygus (69:69).
Visgi perlaužti mačo eigos kėdainiečiams nepavyko. Iš pradžių paprasta pražanga nubaustas Aleksandras Kliujevas užsidirbo techninę pražangą, o šia varžovų duobe puikiai pasinaudoję rusai atsakė spurtu 8:0 ir vėl saugiau nutolo (78:70).
Likus žaisti 10 sekundžių, Aleksejus Kuznetsovas pataikė vieną baudos metimą ir Maskvos komandai suteikė penkių taškų pranašumą (88:83). Kitoje aikštės pusėje iš toli pataikęs A. Aleksandrovas sugrąžino intrigą į rungtynes, tačiau ją greitai panaikino Pavelas Gromikas, kuris pelnė du taškus ir padėjo tašką šiame mače (90:86).
„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė neseniai prie Kėdainių ekipos prisijungęs Justas Tamulis, jis į maskviškių krepšį sumetė 17 taškų, Marcusas Monroe pataikė 17, Aleksandras Kliujevas – 15, Rytis Biliartas – 12, o Roderickas Camphoras 10 taškų.
„Dinamo“ komandą į pergalę vedė 22 taškus pataikęs Tyshawnas Tayloras.
Po rungtynių naujasis „Nevėžio“ strategas, kuris sezoną pradėjo Panevėžio „Lietkabelyje“ sakė, jog Kėdainių komanda nėra visai bejėgė, tačiau daugumą žaidėjų slegia rungtynių baimė ir išankstinis nusiteikimas pralaimėjimui. „Matau, kad komandai trūksta pasitikėjimo. Dauguma krepšininkų yra prislėgti ilgos pralaimėjimų serijos ir į aikštelę eina vėl tikėdamiesi nesėkmės. Tą reikia išgyvendinti. Komanda yra gana nebloga, nors daro klaidų gynyboje. Taisysime spragas ir tikrai bandysime kuo greičiau pradžiuginti pergale tiek save, tiek sirgalius“, – po debiuto prie „Nevėžio“ vairo sakė M. Budzinauskas.
Rezultatyviausiai prieš maskviškius sužaidęs J. Tamulis po rungtynių neslėpė nusivylimo: „Iki pergalės trūko nedaug. Taisysime klaidas ir stengsimės laimėti. Matau, kad trūksta komandai susižaidimo, juk joje yra pokyčių, tad laukia daug darbo.“
Kitas rungtynes „Nevėžis“ Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse žais išvykoje lapkričio 28-ąją su Panevėžio „Lietkabeliu“.