Senamiesčio širdyje, Radvilų gatvėje 8A, veikia nauji, tik kovo pradžioje duris atvėrę, laidojimo namai „Užuojauta“, kur jaukioje, atnaujintoje erdvėje pačiomis liūdniausiomis gyvenimo dienomis teikiamos visos reikalingos paslaugos.


Šį verslą pradėję du jauni kėdainiečiai – „Užuojautos“ vadovas Edgaras Melibajevas ir vadybininkas Arūnas Semėnas sako, kad jiems svarbiausia, jog žmonės liktų patenkinti paslaugų kokybe. Siekdami išsiskirti iš kolegų ir pritraukti klientų, jauni verslininkai turi savo sumanymą – kas mėnesį siūlo vis kitą nemokamą paslaugą.

„Nusprendėme kas mėnesį daryti po naują akciją. Vieną mėnesį – iki birželio pabaigos – visiems, kurie į mus kreipsis dėl laidojimo, salės nuoma bus nemokama. Nuo liepos pateiksime jau kitą pasiūlymą ir taip kas mėnesį žmonėms siūlysime vis kitą nemokamą paslaugą“ – teigė E. Melibajevas.

Jaukios, ramių spalvų vidaus erdvės atnaujintos, įrengta vėdinimo sistema, pastatyti nauji baldai.


Siūlo pigesnes paslaugas

Jauni verslininkai tikina, kad konkurencijos nebijo, nors vien Radvilų gatvėje veikia net treji laidojimo paslaugas teikiantys namai, todėl jie turi savo viziją, kaip plėtoti verslą ir įgyti klientų pasitikėjimą.

E. Melibajevas ir A. Semėnas laidojimo paslaugų teikimo srityje nėra naujokai, jie tokios patirties įgijo dirbdami kitose rajono ritualinių paslaugų įmonėse.

„Mes jauni, drąsūs, konkurencijos nebijome. Dirbome kitiems, o dabar norime sau kurti verslą. Stengiamės dirbti daug, ieškome naujovių, siūlome pigesnes, tačiau kokybiškas paslaugas. Manau, kad žmonėms nereikia susigundyti netikrais pasiūlymais, prasilenkiančiais su realiais įkainiais.

Suprantame, kad ypač šiuo metu yra labai sunki finansinė situacija tiek Kėdainiuose, tiek visoje Lietuvoje, todėl esame už tai, kad kiekvienas žmogus turi teisę rinktis, o ne pulti į pirmą tokias paslaugas teikiančią įmonę. Mes dirbame švariai. Norime įgyti pasitikėjimą ir užsitarnauti gerą
vardą“¸ – tvirtino E. Melibajevas.

Atnaujino vidaus patalpas

Todėl, vasarį įsigiję pastatą Radvilų gatvėje 8A, kur jau veikė ritualinių paslaugų įmonė, jie iškart ėmėsi įgyvendinti sumanymą. Tam pasitarnavo ir karantinas, leidęs verslininkams greičiau, be didesnių trukdžių atnaujinti ir suremontuoti didžiąją dalį vidaus patalpų.

„Nuo kovo pradžios per trumpą laiką visiškai atnaujinome šarvojimo salės interjerą, įrengėme vėdinimo sistemą, pastatėme naujus baldus. Šiuo metu į pabaigą eina kitų vidaus patalpų tvarkymo darbai. Jau dabar teikiame visas paslaugas, tačiau netrukus mūsų klientams bus dar patogiau, nes užbaigsime visą vidaus erdvių sutvarkymą“, – sakė A. Semėnas.

Šiuo metu „Užuojautos“ šarvojimo salė talpina apie 50 žmonių. Klientų patogumui yra poilsio ir sanitarinės patalpos. Tiesa, šiuo metu, laikantis karantino taisyklių, laikinai priimamas gerokai mažesnis kiekis gedinčiųjų.


Planuose – kiemo sutvarkymas

Su karantino švelninimo banga tikimasi užbaigti visus vidaus remonto darbus, o tada imtis lauko erdvių tvarkymo. Jaunų verslininkų planuose – pastato išorės perdažymas, naujos reklaminės iškabos, visapusiškas laidojimo namų kiemo su automobilių aikštele įrengimas.

„Planų daug. Darbų irgi nemažai. Mums smagu girdėti, kai klientai mus pagiria, kad esame darbštūs, supratingi, žmogiški, o su mumis lengva bendrauti“, – šypsosi E. Melibajevas.

Laidojimo paslaugos teikiamos naujausiais automobiliais rajone.


Apima visas sritis

„Užuojauta“ teikia visas laidojimo paslaugas: būtinų dokumentų sutvarkymą, šarvojimą, drabužių ir avalynės pasirinkimą, kremavimą, laidojimą, gėlių užsakymą. Jeigu reikia, pasirūpina giedotojais, užkandžių pristatymu ir gedulingų pietų užsakymu.

„Taip pat, jeigu klientas išreikštų poreikį, turime ir kompiuterį su ekranu, kuriame galima rodyti velionio nuotraukas“, – sakė A. Semėnas.

Neseniai veiklą pradėjusi įmonė turi keturis darbuotojus, kurie aprūpinti vienoda tamsia apranga. Laidojimo paslaugos teikiamos dviem apynaujais automobiliais. Pasak verslininkų, jų mašinos naujausios rajone, nes kiti kolegos naudoja senesnius automobilius.

„Padarome viską, ko reikia rūpinantis artimųjų laidotuvėmis, todėl žmonėms lieka tik gedėti. Visi kiti rūpesčiai gula ant mūsų pečių“, – teigė A. Semėnas.

„Užuojautoje“ populiariausios yra ąžuolinės kelių formų urnos, čia taip pat galima išsirinkti ir norimos medienos ar spalvos karstą, drabužių.


Kiek kas kainuoja?

Jauni verslininkai pastebėjo, kad daugelis jų kolegų viešai nenurodo laidojimo paslaugų kainų, todėl dalis klientų tuo būna nepatenkinti. Todėl jie laikosi kitokios pozicijos – atvirumo, todėl neslepia, kiek ir kas kainuoja.

„Mes norime, kad žmonės žinotų, už ką moka, todėl viešai skelbiame paslaugų kainas. Pas mus viskas pigiau. Nuo šiol mūsų organizuojamos laidotuvės standartiškai kainuos 750 eurų“, – sakė E. Melibajevas.

„Užuojautos“ laidojimo paslaugų teikimo kainininkas


• palaikų paėmimas iš namų – 20 Eur;
• dokumentų tvarkymas – 40 Eur;
• morgo paslaugos – 70 Eur;
• ĮPRASTA šarvojimo salės nuoma – 80 Eur (šiuo metu iki birželio pabaigos NEMOKAMA);
• duobės kasimas karstui – 100 Eur,
• duobės kasimas urnai – 50 Eur;
• karsto nešimas – 50 Eur;
• karstas – nuo 110 Eur;
• palaikų vežimas į kapines – 40 Eur;
• katafalko nuoma – 50 Eur;
• karsto apstatymas gėlių puokštėmis – 120 Eur;
• rūbai – vyriškas kostiumas ar moteriška suknelė – 55 Eur;
• vyriški/moteriški batai – po 15 Eur.

Į „Užuojautą“ visą parą galite skambinti telefonais:
+370 6 34 19 824, +370 652 77 677.

Panašios naujienos