Pačiame Kėdainių senamiestyje duris atvėrė nauja grožio studija, kviečianti kiekvieną kėdainietę atskleisti savo grožį ir moteriškumą. „Grožio studija“ – tai vieta, iš kurios kiekviena moteris išeis graži, ori ir pasitikinti savimi.

Grožio studijos kolektyvas (iš kairės): Karolina, Solveiga, Aida, Agnė ir Airida yra profesionalios, savo darbą mylinčios specialistės.

Tą garantuoja profesionalių grožio specialisčių komanda, kurios kiekvienai atėjusiai klientei skiria maksimalų dėmesį.

Šioje grožio studijoje apsilankiusi moteris galės rinktis iš pačių įvairiausių paslaugų: nagų priežiūros ir tvarkymo, blakstienų priauginimo, veido ir kūno priežiūros. Be to, čia dirbančios dvi kirpėjos suformuos ne tik puikią šukuoseną, bet ir atliks plaukų atstatomąsias procedūras.

Pakalbinome kelias šioje studijoje dirbančias profesionales.

Visos nagų priežiūros paslaugos

Nagų specialistė Solveiga klien­tėms atlieka profesionalų ir dailų manikiūrą, aparatinį pedikiūrą bei atlieka ilgalaikį lakavimą, priaugina nagus. Be to, ji yra sertifikuota instruktorė, tad gali nagų gražinimo paslapčių mokyti ir kitus, pradedančiuosius manikiūrininkus. Solveiga dirba su sertifikuotomis, profesionalams skirtomis grožio priemonėmis. Manikiūrininkė nuolat gilina savo žinias įvairiuose kursuose bei seminaruose, seka visas naujausias tendencijas bei madas. Klientės jau spėjo įvertinti S. Kuzminskienės kruopštų ir profesionaliai atliktą darbą, ji taip pat negaili klientėms patarimų bei žinių, kaip prižiūrėti savo nagus turint įvairių sveikatos sutrikimų. „Dirbu ne dėl pinigų, bet dėl meilės šiam darbui“, – šypsojosi pašnekovė.

Kūno ir veido grožis

Grožio sferoje jau kelis dešimt­mečius dirbanti kosmetologė Aida turi sukaupusi nemažą darbo patirtį, todėl šios specialistės paslaugomis naudojasi daug ištikimų klienčių. Kosmetologė atlieka veido bei kūno priežiūros paslaugas: taikant išskirtinę metodiką, atliekami veido bei kūno masažai, nepageidaujamų kūno plaukelių šalinimas. Čia taip pat atliekami veido valymai, dedamos išskirtinės veido kaukės. Atliekamas ir limfodrenažinis masažas. Tai speciali paslauga, kurios metu kūnas yra masažuojamas ir taip išjudinama limfa. Tai padeda tirpdyti kūno riebalus, mažėja svoris, gerėja medžiagų apykaita. Šis masažas atliekamas rankomis, nenaudojant jokių aparatų.

[tribulant_slideshow gallery_id=”413″]

Profesionali plaukų priežiūra

Kiekvienai moteriai ypač svarbus plaukų grožis ir jų išvaizda. Šioje studijoje dirba dvi profesionalios, savo darbą puikiai išmanančios kirpėjos Airida ir Agnė, kurios ne tik suformuos norimą šukuoseną, bet ir pasidalins patarimais, kaip kiekvieną dieną puoselėti savo plaukus, išlaikyti juos gražius ir gyvybingus. Kirpėjos ne tik gražiai apkirps, nudažys plaukus, suformuos norimą šukuoseną, bet ir pasiūlys pasilepinti gydomosiomis plaukų procedūromis, kurios atgaivins plaukus ir suteiks joms įspūdingą išvaizdą. Kirpėjos gali pasiūlyti ne vieną atstatomąją plaukų procedūrą. „Patariame tokias procedūras plaukams atlikti po vasaros, po kelionių į šiltus kraštus. Taip pat šviesių plaukų moterims – joms ypatingai tinka ozono terapija. Plaukai tampa blizgūs, labai gyvybingi, elastingi“, – šypsojosi Airida ir Agnė. Abi meistrės nuolat gilina savo žinias seminaruose, aktyviai domisi naujienomis bei inovacijomis.

Blakstienų priauginimas ir laminavimas

Čia dirbanti specialistė Karolina specializuojasi ne tik blakstienų priauginimo, bet ir jų laminavimo sferose. Tai – viena naujesnių meistrės atliekamų procedūrų. Blakstienų laminavimas, tai natūralių blakstienų prisotinimas vitaminais, aliejais, baltymais ir ekstraktais, dėl kurių blakstienos tampa sveikesnės, storesnės, ilgesnės. Procedūros efektas išlieka iki 2 mėnesių, tačiau tam įtakos turi daugybė veiksnių: natūralių blakstienų būklė, jų priežiūra, hormonai. Blakstienų laminavimas yra puiki išeitis moterims, norinčioms paryškinti natūralių blakstienų grožį bei atgaivinti ir pagyvinti vitaminais pavargusias ir nusilpusias blakstienas.

Vakarėlio viešnios dalyvavo burtų traukime bei laimėjo puikių prizų.

„Mūsų visos studijos išskirtinumas yra kokybiškas darbas bei šiltas ir malonus klientų priėmimas. Stengiamės , kad kiekvienas klientas mūsų studijoje jaustųsi jaukiai ir norėtų čia sugrįžti“, – šypsojosi Karolina.

Kainos – neišsišokančios

Kainos, kurios sumokamos už paslaugas, „neišsišoka“ iš kitų grožio paslaugas Kėdainiuose teikiančių salonų. Svarbiausia, kad kainos atitinka produkto kokybę, nes visos studijoje dirbančios specialistės dirba tik su aukštos kokybės, profesionalams skirtomis priemonėmis. Jos yra perkamos iš ispanų, prancūzų, olandų gamintojų. Šie produktai yra mėgiami ir vertinami ne tik grožio studijos darbuotojų, bet ir jų klienčių.

Tad užsukite į pačiame Kėdainių senamiestyje įsikūrusią grožio studiją ir palepinkite save pačiomis įvairiausiomis grožio procedūromis!


Grožio studiją rasite:

Didžioji g. 40, Kėdainiai.

Darbuotojų kontaktai:

Karolina – 8 657 75577

Airida – 8 639 14737

Agnė – 8 646 89529

Solveiga – 8 637 07833

Aida – 8 653 31977