Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos dvidešimtojo turo susitikime išvykoje tarp „Palangos“ ir „Nevėžio“ rezultatyvią pergalę rezultatu – 6:2 šventė „Palangos“ futbolininkai.

Pirmasis kfutbolas1omandų susitikimas Kėdainiuose baigėsi „Nevėžio“ pergale – 2:0.

Dvikova pajūryje prasidėjo aktyviu palangiškių puolimu. „Palanga“ jau 5–ąją minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį į „Nevėžio“ vartų tinklą tiksliai pasiuntė Gvidas Juška – 1:0. Po pirmojo greito įvarčio ekipos demonstravo atkaklią bei kietą kovą. 32–ąją minutę komandos įvarčius padvigubino tas pats Gvidas Juška – 2:0. Nors iki kėlinio pabaigos keletas „gaisrų“ kilo tiek vienos, tiek kitos ekipos aikštės pusėje, tačiau įvarčiai realizuoti nebuvo – ilsėtis komandos išėjo šeimininkams pirmavus 2:0.

Sugrįžus po pertraukos 47–ąją minutę „Nevėžio“ padėtį kiek sušvelninti pavyko Simonui Babiliui, tačiau neilgam, nes jau kitą minutę kėdainiečiams įvarčiu atsakė Arturas Skuratovičius – 3:1. 53–ąją minutę Kėdainių komandos situaciją pataisyti pavyko Alison E Silva, po kurio įvarčio rezultatas tapo – 3:2. Vis tik „Palangos“ išpuoliai ir toliau nesiliovė, 64–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Arturas Skuratovičius pasižymėjo antruoju įvarčiu, padidindamas ekipos pranašumą – 4:2. 76–ąją minutę dėl antros geltonos kortelės aikštę turėjo palikti „Nevėžio“” futbolininkas Domantas Nebilevičius. Ekipai likus mažumoje, aikštės šeimininkai savo įvarčius padidino dar dviem, kurių autoriais tapo „Palangos“ ekipos snaiperiai – Gvidas Juška bei Arturas Skuratovičius.

Nuaidėjus arbitro švilpukui buvo užfiksuota rezultatyvi „Palangos“ pergalė namuose – 6:2.

Kitas rungtynes Kėdainių futbolininkai žais rugpjūčio 8 dieną išvykoje su Jonavos „Lietava“.