Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai namuose turėjo pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ pranašumą.

„Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate kėdainiečiai alytiškiams nusileido rezultatu 70:79 (20:15, 20:25, 7:25, 23:15).

„Nevėžiui“ nepavyko namuose įveikti „Dzūkijos“.

„Nevėžio“ komandai tai buvo jau keturioliktoji nesėkmė sezone.

Aikštelės šeimininkai rungtynes pradėjo kur kas sėkmingiau – sužaidus 4 minutes „Nevėžis“ pirmavo 7 taškais (9:2). Visgi, likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes „Dzūkija“ pagaliau išlygino rezultatą (13:13), tačiau iki ketvirčio pabaigos išveržti į priekį alytiškiams nepavyko (20:15).

Didžiąją antrojo kėlinio dalį „Dzūkija“ vis nepavijo kėdainiečių. Visgi, likus žaisti beveik 4 minutes iki ilgosios pertraukos svečiai pagaliau persvėrė rezultatą (31:32). Po pirmosios rungtynių rezultatas buvo lygus (40:40).

Pirmojoje rungtynių dalyje „Nevėžis“ suklydo net 8 kartus, o „Dzūkija“ vos 3 kartus. Tuo pasinaudodami svečiai pelnė 9 taškus po aikštelės šeimininkų klaidų.

Nors po pirmųjų dviejų kėlinių „Dzūkija“ minimaliai pirmavo kovoje dėl atšokusių kamuolių (18 prieš 17 „Nevėžio“), tačiau sėkmingesnę kovą po krepšiu atspindėjo net 10 puolime sugriebtų kamuolių.

Trečiasis ketvirtis jau sėkmingiau prasidėjo „Dzūkijos“ ekipai – dar prieš įpusėjant kėliniui svečiai turėjo 7 taškų pranašumą (42:49). Likus žaisti tris minutes po Hakeemo Jacksono dėjimo alytiškių persvara šoktelėjo iki dviženklės ribos (45:56). Po trisdešimties minučių „Dzūkija“ turėjo rekordinį 17 taškų pranašumą (47:64).

Sužaidus penkias minutes lemiamame rungtynių kėlinyje „Nevėžis“ buvo priartėjęs iki 10 taškų (60:70). Likus žaisti trims minutėms aikštelės šeimininkai sumažino savąjį deficitą iki 2 taškų (68:70). Visgi „Dzūkija“ pelnė 5 taškus be atsako ir vėl susikrovė kiek solidesnį pranašumą (68:75). Per likusias sekundes „Nevėžis“ stebuklo nesukūrė ir pergalę šventė svečiai (70:79).

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė T. Prostranas (10 rez. perd.) ir I. Smiljaničius (6 atk. kam.), pelnę po 13 taškų.

„Dzūkiją“ į pergalę vedė A. Hernandezas, pelnęs 16 taškų.